17 грудня відбулася міжнародна конференція: «Уроки місцевих виборів 2020 року в Україні: правовий, політичний та епідемічний контексти». Захід відбувся за підтримки Європейського Союзу у форматі Zoom. Висловлені думки не є позицією ЄС.
Спостерігачі РОГО «Комітет виборців України» 21 липня 2019 року проводили спостереження за ходом дня голосування та процесом підрахунку голосів на позачергових виборах народних депутатів України в Рівненській області.
Спостерігачі РОГО «Комітет виборців України» 21 квітня 2019 року проводили спостереження за ходом дня голосування та процесом підрахунку голосів на повторних президентських виборах у Рівненській області.
Спостерігачі РОГО «Комітет виборців України» 31 березня 2019 року проводили спостереження за ходом дня голосування та процесом підрахунку голосів на чергових президентських виборах у Рівненській області.
Народився в Росії (м. Самара) в родині батька токаря і мами вчителя. Із 1988 року проживає на території України. Закінчив звичайну сільську школу, юридичний факультет Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу (диплом з відзнакою) та Київського університету права НАН України (дипломи бакалавра і спеціаліста з відзнакою).
6 лютого в Києві відбулася прес-конференція «Підсумки КВУ щодо спостереження за виборчою кампанією у січні». Під час заходу було представлено звіт організації за результатами довгострокового спостереження за підготовкою до чергових виборів Президента України (грудень 2018 - січень 2019 року).
28 січня в Києві відбувся «Шотландсько-український круглий стіл з питань виборів», організований Комітетом виборців України (КВУ) та Офісом Шотландської національної партії (ШНП) Вестмінстерської фундації за демократію.
На фоні постійних заяв вітчизняних політиків про посилення боротьби з корупцією, якими рясніє медійний простір, на кожен випадок незасудження судом обвинувачених у корупційному злочині (в побуті та ЗМІ їх називають «хабарництвом») українське суспільство реагує вкрай болісно. Надалі в тексті, оскільки дана публікація розрахована не лише на юристів, автор використовуватиме слова «хабарництво» і «хабар», які відсутні в Кримінальному кодексі України, але на побутовому рівні і медіа часто використовуються.
Уже декілька років в Україні триває децентралізація. Вона, за твердженням тих, хто просуває цю давно потрібну реформу, передбачає передачу значних повноважень та бюджетів від державних органів якнайближче до людей - органам місцевого самоврядування. Саме у зв’язку з цим, на нашу думку, все більшої актуальності набуває потреба прийняття законів, які спонукали б органи місцевого самоврядування до продукування власних нормативних актів, направлених на сприяння поліпшенню безпекової ситуації в громадах. Адже реалізації повноважень та ефективному витрачанню коштів платників податків завжди передує прийняття певного рішення.
В червні 2018 року фахівці РОГО «Комітет виборців України» провели опитування мешканців Смизької ОТГ. Його метою було визначити безпекові проблеми в громаді, а також виміряти рівень зацікавленості місцевих мешканців щодо участі в процесах їх вирішення.