Заява про попередні результати моніторингу фінансування виборчих кампаній на міських виборах 2015 р. в Україні

Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» проводить моніторинг фінансування виборчої кампанії кандидатами на посаду міського голови. Моніторинг проводиться в п’яти пілотних містах: Рівне, Херсон, Черкаси, Мукачеве, Тернопіль. Моніторинг передбачає перевірку прозорості виборчих фінансів та моніторинг політичної реклами на телебаченні.

День голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року на Рівненщині: оцінка РОГО КВУ

Спостерігачі РОГО «Комітет виборців України» впродовж 25-26 жовтня 2015 року проводили комплексне спостереження за ходом дня голосування та процесом підрахунку голосів на чергових місцевих виборах у Рівненській області.

Поради виборцям на день голосування

25 жовтня в Україні, в тому числі і на Рівненщині, відбудуться чергові місцеві вибори. Тож про основні права виборців, які прийдуть на свої виборчі дільниці в день голосування, розповідатиметься в цій статті.

Рівненщина обиратиме нових депутатів: підкуп виборців, легітимізація мерів та політична апатія (ІНТЕРВ’Ю)

Через тиск суспільства політична еліта була змушена прийняти новий закон про місцеві вибори. Але постає запитання: наскільки політики, які прийшли до влади завдяки революційній хвилі, були чесні з народом, та які сюрпризи намагалися заховати під складними юридичними нормами.

Вибори-2015 в Рівному: двотуровий мер, "чорний піар" і битва кандидатів?

Курчат по осені рахують, а нові обіцянки місцевих політиків - по виборах. В Україні ж, схоже, формується тенденція «ні осені без виборів». Відтак, 25 жовтня рівняни та мешканці області обиратимуть представників до місцевих органів влади, тобто депутатів обласних, міських і районних рад, а також міських та селищних голів. Матимуть місцеві вибори-2015 і низку особливостей, адже відбуватимуться за новим виборчим законом, який 6 серпня з правками і доповненнями підписав Президент України.

Вибори у Рівному: чекати підкупу гречкою чи боротьби програм?

Революція минула, та чи лишилася гідність? Це питання виявилося зовсім не риторичним. Як яскраво засвідчили минулими вихідними довибори народного депутата від Чернігова. Черги з дармовою гречкою, тітушки, фальшиві журналісти і навіть зброя – уся виборча атрибутика часів «злочинної влади» знову опинилася у грі. І наче й не було Революції Гідності, Небесної Сотні, наче й не триває кривава війна за незалежність.

Накладення меж земельних ділянок: проблеми та шляхи їх вирішення

Стаття 41 Конституції України та ст. 321 Цивільного кодексу України передбачають недоторканість права власності. Це означає, що всі мають утримуватися від безпідставного заволодіння чужим майном. Проте, нерідко зазначене право порушується. Інколи цьому сприяє накладення земельних ділянок одна на одну, коли межі однієї ділянки перетинають іншу або інші ділянки і в такий спосіб частина сусіднього земельного наділу згідно правовстановлюючих документів опиняється у власності іншої особи.

Менше депутатів та «STOP» безпартійним - новий законопроект про вибори

Зменшення кількісного складу депутатів міських та обласних рад, збереження «мажоритарки» для депутатів сільських, селищних рад, а також для міських голів, старост і двотурові «перегони» мерів міст.

Як перекроюватимуть Рівненщину: добровільно чи примусово?

Адміністративно-територіальну реформу активно намагаються втілити на Рівненщині. Зараз область хочуть поділити по-новому та скоротити чисельність сільських і селищних рад, об’єднавши деякі з них. Також планується і розширення меж Рівного та деяких районних центрів. Та такий поділ області не всім до вподоби. Керівники деяких районів Рівненщини обурюються, що «без них їх женили». Адже на сесії Рівненської облради вже погодили перспективний план.

”Свіжа кров-3”: Громадські активісти та волонтери мають керувати Рівненщиною

Повільність або і відсутність реформ та люстрації влада пояснює значним кадровим голодом та нестачею місцевих фахівців. Новим проектом «Свіжа кров» хочемо показати, що професіонали для стрімкого і ефективного оновлення влади на Рівненщині є, варто тільки ретельніше пошукати.

 « 1 2 3 4 5 »  Кінець