Нові бюрократичні перешкоди в отриманні допомоги у зв’язку з народженням дітей

У державі, в якій смертність перевищує народжуваність, народження кожної дитини повинно бути на вагу золота (а то й безцінним), а жінок, які вирішують стати мамами, мають носити на руках і забезпечувати всім необхідним. На жаль, у нашій країні це не завжди так.

Верховний Суд розгрузили, а проблему так і не вирішили

20 березня набрав чинності прийнятий Верховною Радою України 22 лютого 2007 року Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про судоустрій України" щодо забезпечення касаційного розгляду цивільних справ".

Як народні обранці виконують свої обов’язки перед виборцями

„Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників".

Шкоду б відшкодували, але як?

Недосконалість нашого законодавства - це, як і порушення конституційних прав громадян, для українців не новина. Наболілих проблем у народу багато, але як скоро вони будуть вирішуватись реально ніхто не знає. Ніби вибори минули, та й не одні вже, а результату покращення не помітно.

Безграмотність чи склероз українських чиновників?

Як говорить один з латинських висловів, „Executio est finis et fructis legis" - „Виконання є завершенням та плодом закону". Перефразовуючи цю мудрість, можна стверджувати, що яким би „гарним" не здавався прийнятий компетентним державним органом закон, він нічого не вартий, якщо його норми не виконуються належним чином.

Нині перевізником бути важко

Рівненські перевізники, що займаються перевезенням пасажирів за плату, сьогодні все частіше нарікають на безглузді перевірки їхньої діяльності територіальними управліннями Головної державної інспекції на автомобільному транспорті.

Чи потрібна Україні нова Конституція?

На сьогодні в Україні розпочався справжній конституційний бум. Чи не кожна політична сила заявляє про написання нової Конституції. Важливо зауважити, що конституційні норми прагнуть виписати політики як ті, що знаходяться при владі, так і ті, що перебувають в опозиції.

Мовної проблеми в Україні немає

На сьогодні в Україні продовжують тривати гострі дискусії з приводу статусу російської мови. Апогею це питання, звичайно, набуло під час виборчої кампанії. Політичні сили не соромлячись використовували мову для збільшення голосів.

Чи законно обмежувати права жінок-військовослужбовців на материнство?

Днями в ЗМІ набула розголосу інформація, що жінки-солдати, які служитимуть в Збройних Силах України, підписуватимуть контракт, який забороняє їм виходити заміж і народжувати дітей. Про це 24 лютого повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Пенсії – 2007: позитив чи негатив?

Вже багато років з року в рік державні мужі стверджують, що рівень доходів населення України збільшується та зростає їхній соціальний захист. Так і в цьому році з прийняттям і набуттям чинності Закону України „Про державний бюджет України на 2007 рік" від органів влади різних рівнів продовжують линути як усні, так і опубліковані в ЗМІ заяви з приводу того, який цей бюджет соціальний і хороший.

Початок  « 23 24 25 26 »