Безграмотність чи склероз українських чиновників?

Як говорить один з латинських висловів, „Executio est finis et fructis legis" - „Виконання є завершенням та плодом закону". Перефразовуючи цю мудрість, можна стверджувати, що яким би „гарним" не здавався прийнятий компетентним державним органом закон, він нічого не вартий, якщо його норми не виконуються належним чином.

Нині перевізником бути важко

Рівненські перевізники, що займаються перевезенням пасажирів за плату, сьогодні все частіше нарікають на безглузді перевірки їхньої діяльності територіальними управліннями Головної державної інспекції на автомобільному транспорті.

Чи потрібна Україні нова Конституція?

На сьогодні в Україні розпочався справжній конституційний бум. Чи не кожна політична сила заявляє про написання нової Конституції. Важливо зауважити, що конституційні норми прагнуть виписати політики як ті, що знаходяться при владі, так і ті, що перебувають в опозиції.

Мовної проблеми в Україні немає

На сьогодні в Україні продовжують тривати гострі дискусії з приводу статусу російської мови. Апогею це питання, звичайно, набуло під час виборчої кампанії. Політичні сили не соромлячись використовували мову для збільшення голосів.

Чи законно обмежувати права жінок-військовослужбовців на материнство?

Днями в ЗМІ набула розголосу інформація, що жінки-солдати, які служитимуть в Збройних Силах України, підписуватимуть контракт, який забороняє їм виходити заміж і народжувати дітей. Про це 24 лютого повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Пенсії – 2007: позитив чи негатив?

Вже багато років з року в рік державні мужі стверджують, що рівень доходів населення України збільшується та зростає їхній соціальний захист. Так і в цьому році з прийняттям і набуттям чинності Закону України „Про державний бюджет України на 2007 рік" від органів влади різних рівнів продовжують линути як усні, так і опубліковані в ЗМІ заяви з приводу того, який цей бюджет соціальний і хороший.

Рівняни стали більше довіряти міліції

РОГО „Комітет виборців України" спільно з ГО „Спілка водіїв" на початку грудня проводили дослідження громадської думки щодо ставлення громадян до міліції та шляхів покращення взаємовідносин громадян з органами міліції.

Як долати труднощі спільними зусиллями

В неділю, 26 листопада, в селі Молодаво Дубенського району відбулось урочисте відкриття пам'ятника загиблим та пропалим безвісти в роки голодомору 30-их років та Другої світової війни односельчан.

Влада змінюється – проблеми залишаються

Ось уже більше трьох місяців пройшло з часу останніх парламентських виборів, на які кожен з нас, мабуть, покладав певні надії щодо покращення добробуту та життя в цілому. Однак вкотре доводиться констатувати, що для нашого народу обіцянки його обранців так і залишаються цяцянками.

Дослідження громадської думки рівнян щодо рівня корупції в Україні та шляхів її подолання

Тема опитування: "Корупція в Україні, її рівень та шляхи подолання".
Місце опитування: місто Рівне.
Період опитування: кінець червня - початок липня 2006 року.
Проводили опитування: Рівненська обласна громадська організація "Комітет виборців України" спільно з громадською організацією "Спілка водіїв".
Кількість опитаних: 300 мешканців міста Рівного.
Вікова категорія: громадяни, віком від 18 років.
Метод опитування: метод випадкової вибірки.

Початок  « 23 24 25 26 »