Електронне декларування: наслідки для суспільства. Опитування експертів

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 4–8 листопада 2016 року провів експертне опитування «Електронне декларування: наслідки для суспільства». Метою опитування було з’ясувати думку експертів щодо перших результатів електронного декларування топ-посадовців, а також наслідків цього процесу для суспільства.

Звіт КВУ: «Стан політичних партій напередодні державного фінансування»

Україна є одним із європейських та світових лідерів за кількістю зареєстрованих політичних партій. В Україні в чотири рази більше партій, ніж в Польщі, втричі, ніж в Румунії і всемеро, ніж в Молдові.

Звіт про результати моніторингу офіційних сайтів місцевих рад Рівненщини

В період з 29 червня по 12 липня 2016 року фахівці РОГО «Комітет виборців України» провели аналіз інформації, розміщеної на веб-сайтах міських рад міст обласного значення Рівненської області (Рівне, Дубно, Острог, Вараш (Кузнецовськ), а також на сайтах міських (селищних) рад районних центрів: Березне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Радивилів, Рокитне, Сарни.

Жити по-старому: Рівнерада порушила закон, бо за це немає відповідальності?

Подумаєш, закон порушено. Все одно за таке немає відповідальності... Приблизно так прокоментували неприйняття нового регламенту Рівненської міської ради у визначені законом терміни ті, хто в першу чергу мав би стежити, щоб його ухвалили вчасно. Адже, відповідно до ч. 14 ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», новообрані депутати мають затвердити документ не пізніше, ніж на другій сесії роботи відповідної ради.

Як перекроюватимуть Рівненщину: добровільно чи примусово?

Адміністративно-територіальну реформу активно намагаються втілити на Рівненщині. Зараз область хочуть поділити по-новому та скоротити чисельність сільських і селищних рад, об’єднавши деякі з них. Також планується і розширення меж Рівного та деяких районних центрів. Та такий поділ області не всім до вподоби. Керівники деяких районів Рівненщини обурюються, що «без них їх женили». Адже на сесії Рівненської облради вже погодили перспективний план.

”Свіжа кров-3”: Громадські активісти та волонтери мають керувати Рівненщиною

Повільність або і відсутність реформ та люстрації влада пояснює значним кадровим голодом та нестачею місцевих фахівців. Новим проектом «Свіжа кров» хочемо показати, що професіонали для стрімкого і ефективного оновлення влади на Рівненщині є, варто тільки ретельніше пошукати.

«Свіжа кров-2»: нова генерація рівненських політиків, чиновників та депутатів

Коли наступного разу ви будете нарікати на високі тарифи, бездіяльність чиновників, тотальну корупцію, то згадайте кому ви довірили керувати країною, областю, містом? Зміни прийдуть тільки з проходом нових фахівців та зміною системи. І нові обличчя є - ми розповідаємо вам про них в рамках соціального проекту «Свіжа кров».

Підтримка громадських і релігійних організацій на Рівненщині: є рівні, а є рівніші

Запровадження громадського контролю за діяльністю влади є однією з основних засад внутрішньої політики у сфері формування інститутів громадянського суспільства (абз. 3 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики»). У вищевказаному законі не деталізовано, що мається на увазі під «запровадженням громадського контролю».

Авторитет територіальної громади утверджуємо реальними справами

«Сільський голова не може подобатися всім людям, бо люди в селі - різні. Проте це наші люди і треба сприймати їх такими, якими вони є. А найбільше - поважати і любити, адже з любові починаються всі добрі справи», - так вважає очільниця Малолюбашанської територіальної громади Костопільського району Світлана Ковальчук.

Які місцеві ради Рівненщини «підтримують» громадські та релігійні організації

В статті «Чи відкриті місцеві ради на Рівненщині: результати експерименту» вже розповідалося про проведене вивчення ситуації з отриманням інформації громадянами від органів влади не лише в письмовій формі, а й з використанням електронної пошти. Зокрема, в запитах на інформацію, направлених з допомогою електронної пошти, ставилося питання про те, чи затверджені місцевими радами програми підтримки громадських та релігійних організацій.

 « 1 2 3 »