Хто з відомих рівнян вірить у Діда Мороза?

Часто у щоденній метушні ми забуваємо про те, що в житті є місце і для чуда. Колись у дитинстві ми загадували бажання на свята і вірили, що вони збудуться. Чому б не зробити цього зараз?


18 листопада вважається Днем народження Діда Мороза, і до цього дня прийнято писати йому листи. Чи вірять у цього казкового персонажа відомі рівняни, чи загадують бажання на свята, та які дива трапляються у їхньому житті - дізнавалася журналіст сайту "ВСЕ".


Актор Станіслав Лозовський: "Колись вирішив написати лист Діду Морозу"

 


- Колись я запропонував своїм діткам написати лист діду Морозу, але вони сказали, що його не існує! Щоб довести, що цей чудовий персонаж - не вигадка, я вирішив сам написати йому листа! І відповідь, яка підтверджувала його існування і яку можна було показати дітворі, - прийшла! Відтоді я регулярно з ним переписуюсь! Хоча того, що в нього День народження саме 18 листопада, я не знав! Неодмінно надсилатиму йому цього дня вітальну листівку!


Візажист Ольга Гурська: "Хоча я давно виросла, віра у дива не зникла"

 


- Так повелось із самого дитинства, що мої новорічні свята починалися із 18 на 19 грудня, на день святого Миколая. Зараз я, звичайно, знаю, що то бабуся клала подарунки під подушку, але тоді твердо вірила, що це сам Миколай завітав до мене. А потім був Новий Рік. О, це магічне свято, і знову омріяні подарунки і дивовижна атмосфера! Не знаю, можливо, всьому цьому виною були яскраві вогники на ялинці, запах хвої та мандарин. Хоча я вже давно виросла, та віра в чудеса не зникла, а навпаки навіть зросла! Я загадую бажання за секунду до Нового Року, пишу на клаптику паперу мрію, підпалюю під бій курантів цей папір кидаю в шампанське і випиваю такий коктейль. Чесно, все збувалось завжди. Хіба це не диво? Звичайно, можна жити в надії на чарівні події, а можна проживати кожен день і вважати його чудесним, очікувати на хороші зустрічі, зустрічати чудових людей - все в наших руках та у головах. Ці неперевершені відчуття свята та віру в чудеса я перенесла на свого сина. Щороку він отримує і подарунки під подушку, і "замовлення" в листі від Діда Мороза. Хоч йому вже 7 років, та він з нетерпінням чекає на новорічні свята та вірить у них, адже саме від нас, дорослих, залежить, наскільки продовжиться дитяча казка, а в майбутньому - і віра в неї. 18 листопада День народження Діда Мороза, і син буде писати йому листа з привітаннями і бажанням щодо свого подарунка. Проте я ніколи не писала цьому чарівному Діду, а от цього року напишу, і моє бажання буде по-дитячому просте. Попрошу для всіх добра, любові та миру. Мрійте та вірте!


Депутат Рівнеради Олександр Чубай: "Я вірю у дива"

 


- Я вірю у дива. Бувало, я був оздоровлений без лікування, наша сім'я не мала зачаття 5 років, а зараз дружина вагітна, хоч лікарі казали, що це малоймовірно. Те, як я став депутатом Рівнеради, тощо. Щодо бажань, то раніше, в дитинстві, я писав Діду Морозу листи, а зараз все кажу Богу, і дякую Йому. Я вірю, що чудеса не існують самостійно... є Той, Хто їх творить, але чи це Дід Мороз?...


Ірена Боровець: "Я вірю у чудеса, які творить Бог"

 


- Я вірю у чудеса і те, що бажання збуваються. Але не від Діда Мороза, а як віруючі людина я вірю у чудеса, які робить Бог.


Лірник Андрій Лящук: "Діда Мороза придумали "комуняки"

 


- У чудеса вірю, і вони часто трапляються в моєму житті. Але в Діда Мороза, на жаль, не вірю. Бо ще в дитинстві зрозумів, що він не справжній. Адже, коли я просив, щоб він мені приніс велосипед і фломастери, він мені приносив якісь черевики та светр. І я зрозумів, що то все неправда. А пізніше зрозумів і те, що Діда Мороза придумали "комуняки" для того, щоб всі забули про Миколая. І тоді вирішив, якщо просити гостинці у Святого Миколая, то він обов'язково це тобі принесе. Я декілька разів перевіряв і просив у нього різні потрібні мені речі. І все спрацьовувало, все складувалось так, як я просив. І про 18 листопада я чую вперше, тому замовляю чудеса і гостинці пізніше з 19 грудня по 19 січня.


Керівник інформаційного відділу Рівненського КВУ Святослав Дубов: "У дива я вірю завжди"

 


- У дива та чудеса я вірив, вірю і буду вірити завжди. Але це моя таємниця, яку я постійно намагаюся приховувати від оточуючих. Бо давно помітив, що чим більше розповідаєш іншим про свої мрії і бажання, тим менше вони збуваються. Тому більшість людей можуть подумати, що я затятий песиміст і зануда. Насправді, дива в житті трапляються тоді, коли їх зовсім не очікуєш. Очевидно, саме тому вони й вважаються дивами. Тому планувати їх, чи навіть просто загадувати на свята останнім часом я перестав. Хоча в дитинстві загадував бажання і на Новий рік, і коли зірка падала, і в інших подібних ситуаціях. Але зараз вже і не згадаю, що саме загадував, тому й не можу сказати, чи збулося щось із того списку. Листів Діду Морозу ніколи не писав, навіть у дитинстві. Якось не переконали мене в його існуванні навіть тоді, коли ходив у дитсадочок. Але при цьому старанно робив вигляд, що вірю в те, що подарунки на Новий рік дарував саме він. Хоча був період, коли я вірив у Святого Миколая, який кладе подарунки під подушку. Останніми роками для мене головними дивами стали явища природи, на котрі раніше зовсім не звертав увагу. Наприклад, я став бачити красу в зміні пір року, і вважаю кожну з них - чудом. І зараз дивуюся, як ще природа терпить ті всі знущання, які над нею проводить людство. Я вважаю чудесами озера, річки, моря, гори, небо і все те, що людина не здатна сама створити, а лише максимум скопіювати.


Волонтер Мар'яна Рева: "Господь творить такі чудеса, що інколи не віриться"

 


- Вірю в дива і чудеса, адже часто вони відбуваються в мене на очах. Але Дід Мороз тут ні до чого. Господь творить такі чудеса, що інколи не віриться, що це відбувається з тобою.


Керівник прес-служби рівненської філії "ПриватБанк" Андрій Хмельник: "У житті має бути місце для дива"

 


- Дива повинні мати місце у нашому житті, адже буденність робить світ сірим і невиразним. Якраз свято, подарунки та Новорічні дива додають нам нових сил та енергії. Вірити у дива повинна кожна людина, яка прагне більшого, намагається внести нові світлі моменти у життя сім'ї та родини. Щороку разом з дітьми готуємо листи для Святого Миколая та Діда Мороза. В минулому, правда, я отримував подарунки тільки під подушку від Миколая - зараз у дітей можливостей більше, і 19 грудня від Миколая та під ялинку від Діда Мороза вони ждуть здійснення своїх мрій. Радію разом з ними, отримую теж подарунки і очікую на добрі дива. Цього року, готуючи лист, мав багато думок про долю дітей, які змушенні покинути свої домівки на Сході. Дива трапляються не часто, але попрошу Діда Мороза, щоб у цей непростий рік усім дітям без винятку він приніс подарунки. Щоб вони зустріли свята у теплих домівках разом зі своїми родинами і навколо був мир. Це диво обов'язково збудеться!

Вікторія Ричко
Сайт «ВСЕ»