Рік Порошенка: як рівняни оцінюють успіхи Президента України

Рівно рік минув із часу перемоги Петра Порошенка у першому турі президентський виборів. Що змінилось в країні за рік? Чи виконав Порошенко передвиборчі обіцянки? Про це ми запитали рівненських громадських активістів.

Як у Рівному, попри судову заборону, протизаконно звести багатоповерхівку: розслідування

П'ятиповерховий офісний центр у Рівному на Шевченка, 105, зведений протизаконно, майже готовий, а справа щодо приведення будівлі до початкового стану зупинилася через чиновницьку халатність.

Чи можна подолати політичну корупцію в Україні?

Днями в Києві відбувся семінар «Державне фінансування політичних партій - як покласти край політичній корупції?», організований Центром політичних студій та аналітики за підтримки Фонду Конрада Аденауера та МФ «Відродження». На цьому заході обговорювалася Концепція запровадження державного фінансування політичних партій.

Податок на розкіш вдарить по кишені усіх рівнян чи торкнеться лише заможних?

Новий так званий податок на розкіш привернув до себе чимало уваги. Його обговорювали на постійних комісіях Рівнеради, довго й палко сперечалися щодо відсоткової ставки на засіданні сесії. Та після тривалих зважувань "за" і "проти" депутати таки ухвалили податок на розкіш, щоправда, зі своїми корективами.

Хто з відомих рівнян вірить у Діда Мороза?

Часто у щоденній метушні ми забуваємо про те, що в житті є місце і для чуда. Колись у дитинстві ми загадували бажання на свята і вірили, що вони збудуться. Чому б не зробити цього зараз?

Про взаємодопомогу і культурні ініціативи — жителі Рівненщини

Війна, яка триває попри перемир'я... Неєвропейська підготовка до виборів... А ще благодійність, що об'єднує, волонтери, які працюють вже п'ять місяців без упину, музиканти, які шукають точки порозуміння між мешканцями Східної і Західної України... Про це - рівненські експерти.

Кому з літературних героїв у Рівному хочуть поставити пам'ятник

Пам'ятники є не лише окрасою міста, яку (або з якою) можна сфотографувати. Це певні «маячки», за якими запам'ятовується населений пункт, об'єкти, що приваблюють туристів. Певно найкраще ці задачі виконують увічнені у камені, гіпсі, металі літературні герої.

Настанови президенту Порошенку від рівненських експертів та активістів

Перемога Петра Порошенка в один тур на виборах президента України - висловлення українцями величезного кредиту довіри та великих сподівань на новообраного Главу держави. Після подій на Майдані, анексії Криму та бойових дій на Сході України, від Петра Порошенка очікують дуже багато - це і виведення держави з кризи, повернення до мирного життя та побудова нової, європейської України, без корупції, розкрадання державних коштів та зловживань чиновників.

Про спікера парламенту і ребра Адамові

Напередодні свята 8 березня та незадовго до офіційного старту виборчої кампанії Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у результаті чи-то непродуманих ним висловлювань, чи-то неправильних їх трактувань пресою втратив частину свого можливого жіночого електорату.

 1 2 3 »  Кінець