Запитання користувачів

Леся

Я голова ДВК. Чи можу стояти на обліку в Центрі Зайнятості і отримувати виплати?

Адміністратор

Так, Ви можете стояти на обліку в Центрі зайнятості й отримувати виплати, будучи на цих виборах головою ДВК.

Христина

Добрий день я хотіла би знати що робити коли недоблачують соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям та мати одиначка діти віком 5,3,роки і 10 місяців будь ласка допоможіть

Адміністратор

У Вашій ситуації потрібно писати заяву, щоб у письмовій формі пояснили причини недоплати. А вже після отримання цієї відповіді, залежно від того, щ в ній вкажуть, радитися з адвокатом чи подавати позов до суду.

зінаїда шапошнікава

Я голова ДВК чи маю я право піти у відпустку на період виборів на основній роботі але працювати на дільниці

Адміністратор

Щоб отримати на нього конкретну відповідь, потрібно уточнити, яка ваша основна робота (державна установа, фірма приватна чи щось інше, і яка посада там за основним місцем роботи)?

сергій

Маю право балотуватися на посаду сільського голови, якщо я постійно проживаю у селі, але зареєстрован рядом в Києві як переселенець.

Адміністратор

Кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови може бути громадянин України, якому виповнилося 18 років. Не можуть бути кандидатами особи, яких визнано за рішенням суду недієздатними та особи, які мають судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку. Відсутність в особи зареєстрованого місця проживання («прописки») в конкретній громаді не впливає на право бути кандидатом у ній.

Ирина Миколаєвна

Моя мама договора не підписувала і даже не бачила. на прохання забрати землю в своє використання підприємиць відмовляється. і в судовому порятку процес затяжний назначили слидчого ........те саме як можна забрати землю

Адміністратор

У Вашій ситуації єдиним ефективним способом є звернення до суду з позовом про визнання договору недійсним. Надіятися на поліцію не варто, адже подібні справи вони навряд чи будуть розслідувати швидко та ефективно.

дарина

доброго дня питання такого характеру. Чи можуть мати та донька працювати в ОВК на виборах Президента України, якщо ні - який це закон.

Адміністратор

Чинний Закон про вибори Президента України (https://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/474-14) не містить такої заборони. У частині 7 статті 23 цього закону лише вказано: До складу окружної виборчої комісії не можуть входити кандидати на пост Президента України, їх уповноважені представники, довірені особи, офіційні спостерігачі, посадові та службові особи органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, працівники судів та правоохоронних органів, а також громадяни, які утримуються в установах виконання покарань чи слідчих ізоляторах або мають судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята у встановленому законом порядку. У разі якщо одночасно з виборами Президента України проводяться інші вибори, до складу виборчої комісії не можуть входити кандидати, які балотуються на цих виборах, їх довірені особи, уповноважені особи партій - суб’єктів відповідних виборчих процесів, офіційні спостерігачі.

Сергей

Хочу стать районным депутатам, спросить что делать, к кому идти и какие документы нести не у кого, футболят друг на друга.

Адміністратор

Щоб стати депутатом районної ради, спочатку необхідно, щоб призначили вибори у відповідну районну раду. Чергові місцеві вибори, в тому числі і до районних рад (якщо вони до того часу існуватимуть) заплановані на осінь 2020 року. Наразі нам невідомо, щоб до якоїсь районної ради вже були призначені позачергові чи проміжні вибори. Тому Вам треба чекати 2020 року. І далі все залежатиме від того, яке виборче законодавство буде на той момент. Бо є ймовірність того, що воно буде змінене порівняно з попереднім, яке чинне зараз. На сьогодні право висування кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, в тому числі міст Києва та Севастополя, районної у місті ради реалізується виборцями у відповідних багатомандатних виборчих округах через місцеві організації партій.

Тетяна

Доброго дня! Мама з дочкою доглядала співмешканця бабусі до смерті. Він написав заповіт на дівчину (неродичка) У дідуся є 2 дітей (дочка пенсіонер, син) і дружина померлого. Син в газету подав визнати недійсним державний акт на пай дідуся, та він в нас є. Що нам робити?

Адміністратор

Рекомендуємо подати в ту ж саму газету спростування цього оголошення та найняти адвоката. Швидше за все, діти покійного подадуть до суду, щоб оскаржити заповіт і спадок оформити на себе. Також радимо звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини.

Виктория

Як правильно скласти додаткову угоду на земельной пай

Адміністратор

Звертаємо Вашу увагу, що юридичні консультації надаються юристами нашої організації на безоплатній основі лише тим громадянам, які невзмозі оплатити послуги юристів або адвокатів, і лише у разі виявлених порушень прав таких громадян органами влади чи місцевого самоврядування або іншими суб’єктами владних повноважень. Ми - громадська організація і, на жаль, у нас немає можливості консультувати всіх. Тому з таким питанням краще звернутися безпосередньо до професійного юриста за місцем проживання. Дякуємо за розуміння.

Наталя

Доброго дня! У 1997 році був виданий державний акт на право постійного користування земельною ділянкою для ведення колективного садівництва. у 2018 році в Національній кадастровій системі була зареєстрована земельна ділянка державної форми власності площею 2 га. Межі зазначеної земельної ділянки знаходяться в межах державного акту на право постійного користування землею, що порушує права членів садового товариства. Прошу надати інформацію яким чином та на яких підставах було порушено межі садового товариства?

Адміністратор

Доброго дня. Звертаємо Вашу увагу, що юридичні консультації надаються юристами нашої організації на безоплатній основі лише тим громадянам, які невзмозі оплатити послуги юристів або адвокатів, і лише у разі виявлених порушень прав таких громадян органами влади чи місцевого самоврядування або іншими суб’єктами владних повноважень. Ми - громадська організація і, на жаль, у нас немає можливості консультувати всіх. Тим більше, що Ваше земельне питання потребує дослідження усіх наявних документів. З наданого Вами опису точної відповіді дати неможливо. Тому з таким питанням краще звернутися безпосередньо до професійного юриста за місцем проживання. Дякуємо за розуміння.

 1 2 3 »  Кінець