Запитання користувачів

Віра

райдержадміністрація в 2010 р. надала дозвіл на виготовлення технічної документації щодо передачі у приватну власність земельних ділянок колишнім працівникам за рахунок земель спільної часткової власності. 2018 року виготовлено проект землеустрою, але адміністація відмовляє у погодженні. Земля на момент виготовлення проекту не була розпайована.

Адміністратор

По-перше, уточніть суть свого запитання. По-друге, зазвичай такі питання мають кучу деталей і тому, без ознайомлення з документами, кваліфіковану консультацію надати он-лайн навряд чи вдасться.

Оксана

Безробітна, але їжджу на закупи за кордон, чи маю право но допомогу одинокій матері?

Адміністратор

Для надання конкретної відповіді на Ваше питання недостатньо інформації. Проте в загальному можемо стверджувати, що допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від одержання на дітей інших видів допомоги. Тобто, факт поїздів на закупи і непрацевлаштування на можливість отримувати допомогу не повинні впливати.

Юлія

Доброго дня! Я мати одиначка та малозабезпеченна сімья, виховую 7 місячну дитину, 2 місяці тому перестали виплачувати кошти... Причина: потрібно написати заяву на оновлення допомоги на матір-одиночку та малозабезпеченої сімї... Сказали мати при собі документ про склад сімї і що немає власної землі... Я чекала 2 місяці... і ніяких коштів не було ... Я поїхала в СОВБЕз, запитала коли прийдуть кошти... але вони відповіли, що незнають... Сказали чекати ще 2 місяці! Що мені робити, підскажіть будь-ласка!

Адміністратор

Рекомендуємо спілкуватисяіз працівниками СОБЕЗу лише в письмовій формі. Напишіть їм заяву з проханням у письмовій формі пояснити причини невиплати коштів. У письмовій формі отримаєте відповідь і, якщо з неї не буде ясною ситуація - можете таку відповідь показати юристу, який і зможе тоді щось конкретне підказати.

Ирина Анатольевна

Син, що проживає окремо, приходить до матері, вимагає гроші і хату та б"є її. Що робити?

Адміністратор

Ви можете в цій ситуації: 1. Викликати поліцію, писати за фактом побиття заяву і йти на медобстеження для фіксації фактів завдання травм. 2. У разі наявності зафіксованих поліцією фактів побиття можна також звернутися за допомогою до адвоката і з його допомогою написати та подати в суд заяву про застосування обмежувального припису (встановлення заборони наближатися на певну відстань як до матері, так і до її будинку).

Іван

Добрий день. Договір про оренду землі підписаний 2009р., зареєстрований в грудні 2010- на 7 років з дати реєстрації (по договору) під 4% з виплатою в листопаді. В 2016р. за 2р..до закінчення оренди , запропонували підписати Додаткову Угоду на 8% за умови; Не перехід до іншого Орендаря. Продовження терміну ще на 7р., -виплачують 8%(отримано) плюс відсотки за 2016р., в наступному році (за пасовища). В 2017р., я мав би отримати 8% за пай і плюс дві плати за пасовища. На момент отримання коштів за 16р.. Додаткової Угоди на моє ім"я в Орендаторя небуло та -8% мені виплатили. В листопаді 17 р.,орендної плати мені не виплатили, З Додадковою Угодою Орендар до мене не звертався . Листа , що зі мною хочуть продовжити оренду не отримував( за угодою). Я звернувся до іншого Орендаря, вмісячний термін до закінчення оренди відправив листа про припиненя оренди . виконавши всі юридичні вимоги. Коли звернувся до орендаря за орендною платою- він відмовляє посилаючись,що заплатив 8% в16р.

Адміністратор

Рекомендуємо з допомогою адвоката оформити документи і подати позов до суду про стягнення недоплаченої частини коштів (якщо на основі наданих Вами документів адвокат зможе нарахувати суму недоплати).

михайло

Як вплинути на ПФУ який зупинив виконання рішення суду від 2006 р. в 2018 р. посилаючись на внесені зміни в ст.56 ч.2

Адміністратор

Вам потрібно звертатися до державного виконавця зі скаргою або подавати позов до суду.

Міла

Вітаю! Хотіла б отримати консультацію. Сусід поверхом вище затопив квартиру повністю (дві кімнати, кухню, коридори) стіни та стелі треба перефарбовувати, а також обробити протигрибковими засобами. Сусід категорично відмовився відшкодовувати затрати на ремонт. Тому віирішили звертатися в суд. Акт залиття від ОСББ є, накладну на придбання матеріалів взяти можна будь в якому магазині, але на ремонті роботи де взяти і який документ саме підійде(чи достньо рахунку чи все ж таки акт виконаних робіт)оскільки ремонті роботи займуть левову частку коштів всього ремонту. Є багато бригад і в інтернеті і т.д. але документи ніхто не виписує. Оцінку експерта також дорого ціна вартує від 4500 грн. Підскажіть як діяти. Дякую

Адміністратор

Без оцінки експерта, якщо сусід найме адвоката, то Ви навряд чи виграєте справу. Тому рекомендуємр робити оцінку експерта, а потім її вартість включати у витрати, які стягувати через суд із завдавача шкоди.

Юрій

1. Повноваження сільського, селищного, міського голови, вважаються достроково припиненими у разі: {Абзац перший частини першої статті 79 із змінами, внесеними згідно із Законом № 806-VI від 25.12.2008 } 1) його звернення з особистою заявою до відповідної ради про складення ним повноважень голови за станом здоров"я; Суть питання: після звернення голови потрібно проводити таємне голосування чи автоматично голова рахується звільненим

Адміністратор

Відповідно до частини 11 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження сільського, селищного, міського голови припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади з підстав, зазначених у пункті 1 частини першої цієї статті, - з дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до відома зазначений факт. Тому голосування проводити потрібно і приймати рішення про «взяття до відома відповідного факту».

Олександр

Доброго дня. Декілька років тому я був клієнтом кредитної спілки. Спочатку все йшло добре, а потім перестали виплачувати % по вкладу, згодом відмовили в поверненні грошових коштів. Офіси позачиняли, на телефони не відповідали. Я звернувся до суду. Рішення суду було на мою користь.Виконавча служба прийняля документи до виконання. Спочатку каплями почали надходоти на мій рахунок кошти. Впродовж 3-х років надійшло близько 1,5% коштів. Виконавець говорить, що в них на рахунку немає грошей, а ті які з`являються, то розподіляють на всіх, хто звернувся до суду з цього приводу. В 2017-му році почались роботи по примусовому розпродажу майна кредитної спілки. Якщо такими темпами будуть повертати мені грошові кошти, то я просто не доживу, оскільки мені вже 8-й десяток. Підскажіть мені, будь ласка, що я маю зробити, щоб повернути гроші, хоча б половину. Ви ж розумієте, з якою метою ми, пенсіонери збираємо кошти собі на старість. Дякую за увагу.

Адміністратор

Якщо майна від продажу не вистачить до погашення, то Ви ніяк свої кошти не повернете, бо держава по боргам кредитних спілок гроші не повертає. Якщо кредитна спілка працюватиме і залучатиме кошти, то лише за їх рахунок Вам можуть повернути решту боргу. В протилежному випадку, якщо майна у кредитної спілки недостатньо, що, зазвичай, буває, то, ймовірно, грошей Вам повністю просто не повернуть.

Ирина,

Какая форма заявления для избирателей которые состоянию здоровья не могут посетить избирательный участок? может ли кандидат в депутаты собрать такие заявления и передать в избирательную комиссию?

Адміністратор

Така заява має відповідати загальним вимогам, які ставляться до звернення громадянина в Законі «Про звернення громадян». Однак, для того, щоб людина могла проголосувати вдома, то їй до такої заяви обов’язково потрібно додати довідку медичної установи про те, що вона не може самостійно пересуватися. Кандидат не має права збирати і передавати такі заяви у виборчу комісію.

 1 2 3 »  Кінець