Запитання користувачів

михайло

Як вплинути на ПФУ який зупинив виконання рішення суду від 2006 р. в 2018 р. посилаючись на внесені зміни в ст.56 ч.2

Адміністратор

Вам потрібно звертатися до державного виконавця зі скаргою або подавати позов до суду.

Міла

Вітаю! Хотіла б отримати консультацію. Сусід поверхом вище затопив квартиру повністю (дві кімнати, кухню, коридори) стіни та стелі треба перефарбовувати, а також обробити протигрибковими засобами. Сусід категорично відмовився відшкодовувати затрати на ремонт. Тому віирішили звертатися в суд. Акт залиття від ОСББ є, накладну на придбання матеріалів взяти можна будь в якому магазині, але на ремонті роботи де взяти і який документ саме підійде(чи достньо рахунку чи все ж таки акт виконаних робіт)оскільки ремонті роботи займуть левову частку коштів всього ремонту. Є багато бригад і в інтернеті і т.д. але документи ніхто не виписує. Оцінку експерта також дорого ціна вартує від 4500 грн. Підскажіть як діяти. Дякую

Адміністратор

Без оцінки експерта, якщо сусід найме адвоката, то Ви навряд чи виграєте справу. Тому рекомендуємр робити оцінку експерта, а потім її вартість включати у витрати, які стягувати через суд із завдавача шкоди.

Юрій

1. Повноваження сільського, селищного, міського голови, вважаються достроково припиненими у разі: {Абзац перший частини першої статті 79 із змінами, внесеними згідно із Законом № 806-VI від 25.12.2008 } 1) його звернення з особистою заявою до відповідної ради про складення ним повноважень голови за станом здоров"я; Суть питання: після звернення голови потрібно проводити таємне голосування чи автоматично голова рахується звільненим

Адміністратор

Відповідно до частини 11 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження сільського, селищного, міського голови припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади з підстав, зазначених у пункті 1 частини першої цієї статті, - з дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до відома зазначений факт. Тому голосування проводити потрібно і приймати рішення про «взяття до відома відповідного факту».

Олександр

Доброго дня. Декілька років тому я був клієнтом кредитної спілки. Спочатку все йшло добре, а потім перестали виплачувати % по вкладу, згодом відмовили в поверненні грошових коштів. Офіси позачиняли, на телефони не відповідали. Я звернувся до суду. Рішення суду було на мою користь.Виконавча служба прийняля документи до виконання. Спочатку каплями почали надходоти на мій рахунок кошти. Впродовж 3-х років надійшло близько 1,5% коштів. Виконавець говорить, що в них на рахунку немає грошей, а ті які з`являються, то розподіляють на всіх, хто звернувся до суду з цього приводу. В 2017-му році почались роботи по примусовому розпродажу майна кредитної спілки. Якщо такими темпами будуть повертати мені грошові кошти, то я просто не доживу, оскільки мені вже 8-й десяток. Підскажіть мені, будь ласка, що я маю зробити, щоб повернути гроші, хоча б половину. Ви ж розумієте, з якою метою ми, пенсіонери збираємо кошти собі на старість. Дякую за увагу.

Адміністратор

Якщо майна від продажу не вистачить до погашення, то Ви ніяк свої кошти не повернете, бо держава по боргам кредитних спілок гроші не повертає. Якщо кредитна спілка працюватиме і залучатиме кошти, то лише за їх рахунок Вам можуть повернути решту боргу. В протилежному випадку, якщо майна у кредитної спілки недостатньо, що, зазвичай, буває, то, ймовірно, грошей Вам повністю просто не повернуть.

Ирина,

Какая форма заявления для избирателей которые состоянию здоровья не могут посетить избирательный участок? может ли кандидат в депутаты собрать такие заявления и передать в избирательную комиссию?

Адміністратор

Така заява має відповідати загальним вимогам, які ставляться до звернення громадянина в Законі «Про звернення громадян». Однак, для того, щоб людина могла проголосувати вдома, то їй до такої заяви обов’язково потрібно додати довідку медичної установи про те, що вона не може самостійно пересуватися. Кандидат не має права збирати і передавати такі заяви у виборчу комісію.

Віктор Архипович

У лютому ц.р. Рішенням цивільної Палати Верховного суду відхилено касаційні скарги первісного позивача і Відповідача і визнано правильним рішення Рівненського апеляційного суду по невизнанню права власності на будівельний кран з причини відсутності його реєстрації у Держгірпромнагляді в 10-ти денний термін, як того вимагає відомчий порядок. Схожа ситуація описана юристами за посиланням:https://dtkt.com.ua/show/1cid0390.html. Вважаю рішення ВСУ неправомірним. Як можна його оскаржити ? Чи можу розраховувати на Вашу допомогу? Дякую.

Адміністратор

На жаль, але надати Вам допомогу в такому приватному питанні ми не маємо можливості. Рекомендуємо найняти адвоката. Якщо у Вас на це немає коштів, то зверніться до Центру надання безоплатної правової допомоги. Адреси центрів за посиланням: http://legalaid.gov.ua/ua/tsentry-z-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy

Валентина

Після отримання посвідчення зареєстрованого кандидата на посаду голови ОТГ його дії?

Адміністратор

Уточніть конкретно, що саме Вас цікавить, щоб ми могли дати точну відповідь.

Александр

Добрий день. Договір оренди на пай закінчився у грудні 2017 р. і розірваний. Розірвання зареєстроване у вересені 2017р. Агрофірма засіяла озиму в 2017 р, хоча агрофірма все знала у письмовій формі з липня місяця що продовжувати договір не буду. Я можу в 2018 р. посіять іншу культуру, переоравши озиму?

Адміністратор

Ви можете робити будь-що, що не заборонено законом, так як це Ваша земля. Але це не означає, що Ви потім не змушені будете виплатити орендарю за переорання посіяного завдану шкоду. Оскільки ніхто не позбавляє права орендаря в суді потім намагатися стягнути з Вас витрати, які він поніс, щоб посіяти озимі. Чи задоволити такий їх позов - вирішить суд на основі вивчення доказів, які при зверненні надасть позивач. Ваше питання не таке просте, на яке б без вивчення всієї сукупності документів можна надати однозначну ствердну відповідь. Якщо ж Вам потрібна ствердна відповідь, то візьміть оригінали або копії наявних у Вас документів, які стосуються розірвання договору і самого договору, а також переписки і покажіть адвокату. Можливо, подивившись документи, він зможе Вам надати більш ствердну відповідь.

Ольга Цюпер

Доброго дня! В мене 2015 року помер чоловік в мене лишилося двоє діток 4 роки та 1 рочок. Мене оформили в соц захисті як одиноку мати. Мені від серпня місяця не виплачують гроші пояснюють тим що я не поновила документи але я їм приносила документи і той спеціаліст сказав що то не ті документи, ще якісь довідки принести.І взагалі мене можливо оформлять як одиноку мати. Я зверталася до юриста їм за роботу потрібно багато заплатити я таких грошей не маю. Скажіть будь ласка куди ще можна звернутися?

Адміністратор

Зверніться до вашого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Контакти можете поушкати за посиланням: http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres

марина

Добрий вечір.У нас така ситуація.Іде судовий процес про розірвання договору оренди землі,тому що був підроблений підпис власника паю.Суд мивиграли,але агрофірма подала апеляцію.Чи має право орендар засіяти пай,коли йде судовий процес?І чи можна попередити його,щоб цього не сталося?

Адміністратор

Поки йде апеляційний розгляд, то рішення по виграній справі не набрало законної сили і тому засіяти поле може орендар. Стосовно зупинення такої можливості, то лише якщо Ви подасте заяву в суд про забезпечення позову шляхом заборони засіяти поле. Але не факт, що апеляція цю заяву задоволить. Це треба було робити в першій інстанції.

 1 2 3 »  Кінець