Запитання користувачів

Інна

Доброго дня, кандидату в депутати до сільської ОТГ потрібно заповнити електронну декларацію чи паперову?

Адміністратор

Згідно зі ст. 45 Закону «Про місцеві вибори» декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за рік, що передує року початку виборчого процесу, подається кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости за формою, встановленою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції». Декларація подається виключно в письмовій роздрукованій формі. Детальніше про Правила балотування до сільської і селищної ради об’єднаної громади в 2017 році можна почитати в нашій статті за посиланням: http://cvu.com.ua/law/pravila-balotuvannya-do-silsko-i-selishchno-radi-obdnano-hromadi-v-2017-rotsi

Андрій

Добрий день. Батько отримав по заповіту (від свого батька) житловий будинок з прибудовами і оформив право власності на себе в 2000 році. інших спадкоемців по заповіту не було. Наразі хотів приватизувати земельну ділянку на якій знаходиться будинок. Але виявилося що цю землю в 2013 році приватизувала його мати і його сестра. Чи мали вони на це право. І як правильно поступити в даній ситуації. Батькова мати недавно померла. Доступу до акту на землю чи заповіту немаю. Так як батькова сестра не віддає. Дякую

Адміністратор

Щоб відповісти, чи законно приватизували землю, потрібно бачити копії документів на будинок і копію рішення сільради щодо приватизації землі. Копію рішення в сільраді може отримати будь-хто. Якщо дійсно приватизація землі була незаконна, то її можна оскаржити в суді. Але треба дивитися документи, а тоді можна буде сказати, чи можна оскаржити таку приватизацію в суді, чи ні.

Валентина

Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи є підставою для розірвання договору-оренди порушення таких "істотних умов" як не вказана нормативна грошова оцінка.Дякую!

Адміністратор

Перелік підстав для дострокового розірвання вказаний у Вашому примірнику договору. Якщо там ця підстава прописана, то так, а якщо не прописана, то не може вона бути підставою для його дострокового розірвання. Скоріше за все, вона там не прописана. Але це вже треба дивитися Вам.

люда

чи обовязково придоставлять индефикацийный код на дитей коли оформляеш як одинока мати

Адміністратор

Для отримання платежів, якщо Вам присвоєно ідентифікаційний номер як платнику податків, Ви повинні подавати його копію при оформленні соцвиплат.

валентина

чи можна приватизувать земельні ділянки,якими я користувалась багато років з цільвим призначенням для особисто селянського господарства пл.до 2.000 га, але потрьох ділянках, а не однією площею?

Адміністратор

Те, чи зможете Ви приватизувати такі ділянки не єдиним масивом, залежить від того, чи проголосують за це депутати місцевої ради. Якщо вони на розробку кількох проектів дадуть згоду, а потім їх затвердять, то це можливо. Якщо ж ні, то Вам це не вдасться. Проте, зазвичай, на практиці виділення здійснюється саме єдиним масивом. Однак, виділення єдиним масивом – це право, а не обов`язок. Не дарма в законах вказані слова «може виділятися єдиним масивом».

наталя

Поясніть будь ласка, чому за неспоєчасну повірку лічильника води, яка мала бути здійснена до 30.07.2017 нам зняли пільги (учасник бойових дій). Дякую!

Адміністратор

Рекомендуємо з цього питання звернутися до свого водоканалу з письмовою заявою, в якій вказати вимогу роз`яснити чому зняли пільгу. Адже законодавство не передбачає за невчасну повірку такої санкції як позбавлення пільг. Разом з тим, можливо, що пільг Вас ніхто не позбавляв, а просто було проведення нарахування до оплати за середніми показниками. Проте остаточно з`ясувати, що сталося, Ви можете саме через письмове звернення до організації, яка надає послуги водопостачання і водовідведення.

Андрій

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи може ДІЮЧИЙ сільський (селищний) голова однієї ради висувати свою кандидатуру на пост голови іншої вновствореної ОТГ до складу якої не входить його теперішня рада?

Адміністратор

Так, може. Жодних законодавчих обмежень до цього не встановлено.

Любов Штепа

Добрий день! Хто має оплачувати роботу членів районних виборчих комісій під час проведення перших місцевих виборів?

Адміністратор

Оплата праці членів районної виборчої комісії здійснюється такою комісією за рахунок надходження коштів із бюджету. Якщо не виділені, то потрібно звертатися із листом в ЦВК, щоб вони посприяли вирішенню цього питання.

Світлана

Доброго дня! Виникло питання. Забудовник будує та продає квартири на земельній ділянці, що перебуває в оренді. Допустимо, що договір оренди цієї земельної ділянки закінчится через якийсь термін. Як бути власникові квартири, що придбав житло у цій новобудові? Чи не виникне проблем у покупця після закінчення терміну оренди. І взагалі, які проблеми можуть виникнути?

Адміністратор

Якщо мова йде про багатоквартирний будинок, то в подальшому створеному в ньому ОСББ треба буде з власником земельної ділянки укладати договір її оренди. Якщо йдеться про зведення одноквартирного будинку чи котеджу на кілька квартир, тоді власникам доведеться укладати договір оренди з власником такої земельної ділянки. Якщо наразі оренда землі під забудову, то в подальшому навряд чи орендодавець змусить будинок побудований знести. Просто буде питання домовитися про вартість орендної плати.

Елена

Здравствуйте! У меня ребенок 3.5 года часто болеет. Подскажите какая форма справки используется для подтверждения, что ребенок часто болеющий. Продлевать отпуск по уходу до 4 лет я не буду. Справка нужна для органов социальной защиты населения. Спасибо.

Адміністратор

Закон не зобов`язує надати до соцзахисту довідки в конкретній формі. Ви просто звертаєтесь до лікаря, щоб він видав довідку, яку він засвідчує підписом та печаткою. Чи буде це довідка за формою №095/о, чи якась інша – немає значення. Головне, щоб її зміст підтверджував обставини, які Ви хочете підтвердити.

 1 2 3 »  Кінець