Запитання користувачів

Екатерина

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, у меня такая ситуация, в 17.05.2011 году был зарегистрирован договор аренды в отделе Держкомзема на 10 лет, в 2018 году умирает собственник земли, и в наследство вступает его сын и подписывает договор аренды 23.08.2018 , как правильно этот договор зарегистрировать, так как регистрация сейчас проходит в Миньюсте, а в реестре Держкомзема еще висит аренда уже с умершим. Подскажите пожалуйста как выйти из этой ситуации. Заранее спасибо.

Адміністратор

Якщо договір оренди землі було укладено попереднім власником з тим самим підприємством чи особою, з якою уклав договір новий власник, то спочатку має бути проведено реєстрацію припинення попереднього договору, а тоді вже реєструвати новий.

Олена

Доброго дня, скажіть будь ласка, чи може дружина подавати свою кандитатуру на депутати сільської ради, якщо чоловік подає свою кандидатуру на голову сілької ради? дякую

Адміністратор

Закон про місцеві вибори таких обмежень не містить.

тамара

Добрий день. Чи обиратимуть старост в тих селах, які входили до складу сільських рад, що стали адміністративними центрами ОТГ. Ті села, що приєднались,то зрозуміло. Обіцяли ж повсюдність місцевого самоврядування. І який орган має прийняти рішення про це? Та й приєднуватимуться чи об"єднуватимуться сільські ради до складу яких входить 2-3 сіл. Чи повинні, чи мають право бути обрані там старости?

Адміністратор

Староста обирається жителями села, селища (сіл, селищ), розташованого на території відповідного старостинського округу (територія села / селища чи кількох сіл / селищ, які увійшли до об’єднаної громади). Старости не має бути в тому населеному пункті, який буде центром і де буде голова ОТГ. А щодо того, чи буде староста в кожному селі громади, чи один староста на кілька сіл - це вже приймає рішення місцева рада. Трохи більше інформації щодо обрання старости в нашому матеріалі http://cvu.com.ua/law/osoblivosti-provedennya-viboriv-starost-v-obdnanikh-teritorialnikh-hromadakh

наталія

чи можу я получати на матір одиначку одній дитині 5 а другій 10 років як я проживаю з співмешканцем

Адміністратор

Все залежить від низки обставин, які зазначені в статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім`ям з дітьми». Прочитайте наведений нижче текст і зрозумієте, чи можете на таку допомогу претендувати (повніше відповісти не можемо, оскільки ви повідомили не всю необхідну інформацію для більш повної відповіді): Стаття 18-1. Право на допомогу на дітей одиноким матерям. Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини. Право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю". Якщо одинока мати, одинокий усиновлювач, мати (батько) у разі смерті одного з батьків зареєстрували шлюб, то за ними зберігається право на отримання допомоги на дітей, які народилися чи були усиновлені до шлюбу, якщо такі діти не були усиновлені чоловіком (дружиною). Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, права на одержання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не має. При реєстрації цією жінкою шлюбу з особою, від якої вона має дітей, допомога на дітей, народжених від цієї особи, не призначається.

Віра

райдержадміністрація в 2010 р. надала дозвіл на виготовлення технічної документації щодо передачі у приватну власність земельних ділянок колишнім працівникам за рахунок земель спільної часткової власності. 2018 року виготовлено проект землеустрою, але адміністація відмовляє у погодженні. Земля на момент виготовлення проекту не була розпайована.

Адміністратор

По-перше, уточніть суть свого запитання. По-друге, зазвичай такі питання мають кучу деталей і тому, без ознайомлення з документами, кваліфіковану консультацію надати он-лайн навряд чи вдасться.

Оксана

Безробітна, але їжджу на закупи за кордон, чи маю право но допомогу одинокій матері?

Адміністратор

Для надання конкретної відповіді на Ваше питання недостатньо інформації. Проте в загальному можемо стверджувати, що допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від одержання на дітей інших видів допомоги. Тобто, факт поїздів на закупи і непрацевлаштування на можливість отримувати допомогу не повинні впливати.

Юлія

Доброго дня! Я мати одиначка та малозабезпеченна сімья, виховую 7 місячну дитину, 2 місяці тому перестали виплачувати кошти... Причина: потрібно написати заяву на оновлення допомоги на матір-одиночку та малозабезпеченої сімї... Сказали мати при собі документ про склад сімї і що немає власної землі... Я чекала 2 місяці... і ніяких коштів не було ... Я поїхала в СОВБЕз, запитала коли прийдуть кошти... але вони відповіли, що незнають... Сказали чекати ще 2 місяці! Що мені робити, підскажіть будь-ласка!

Адміністратор

Рекомендуємо спілкуватисяіз працівниками СОБЕЗу лише в письмовій формі. Напишіть їм заяву з проханням у письмовій формі пояснити причини невиплати коштів. У письмовій формі отримаєте відповідь і, якщо з неї не буде ясною ситуація - можете таку відповідь показати юристу, який і зможе тоді щось конкретне підказати.

Ирина Анатольевна

Син, що проживає окремо, приходить до матері, вимагає гроші і хату та б"є її. Що робити?

Адміністратор

Ви можете в цій ситуації: 1. Викликати поліцію, писати за фактом побиття заяву і йти на медобстеження для фіксації фактів завдання травм. 2. У разі наявності зафіксованих поліцією фактів побиття можна також звернутися за допомогою до адвоката і з його допомогою написати та подати в суд заяву про застосування обмежувального припису (встановлення заборони наближатися на певну відстань як до матері, так і до її будинку).

Іван

Добрий день. Договір про оренду землі підписаний 2009р., зареєстрований в грудні 2010- на 7 років з дати реєстрації (по договору) під 4% з виплатою в листопаді. В 2016р. за 2р..до закінчення оренди , запропонували підписати Додаткову Угоду на 8% за умови; Не перехід до іншого Орендаря. Продовження терміну ще на 7р., -виплачують 8%(отримано) плюс відсотки за 2016р., в наступному році (за пасовища). В 2017р., я мав би отримати 8% за пай і плюс дві плати за пасовища. На момент отримання коштів за 16р.. Додаткової Угоди на моє ім"я в Орендаторя небуло та -8% мені виплатили. В листопаді 17 р.,орендної плати мені не виплатили, З Додадковою Угодою Орендар до мене не звертався . Листа , що зі мною хочуть продовжити оренду не отримував( за угодою). Я звернувся до іншого Орендаря, вмісячний термін до закінчення оренди відправив листа про припиненя оренди . виконавши всі юридичні вимоги. Коли звернувся до орендаря за орендною платою- він відмовляє посилаючись,що заплатив 8% в16р.

Адміністратор

Рекомендуємо з допомогою адвоката оформити документи і подати позов до суду про стягнення недоплаченої частини коштів (якщо на основі наданих Вами документів адвокат зможе нарахувати суму недоплати).

михайло

Як вплинути на ПФУ який зупинив виконання рішення суду від 2006 р. в 2018 р. посилаючись на внесені зміни в ст.56 ч.2

Адміністратор

Вам потрібно звертатися до державного виконавця зі скаргою або подавати позов до суду.

 1 2 3 »  Кінець