Дубов Святослав Михайлович

Заступник директора з організаційних та інформаційних питань

Народився 08.05.1985 р.

 

Освіта

У 2002 році закінчив Рівненське НВО № 12 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов.


У 2007 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет. Факультет - українська філологія. Спеціальність - «Українська мова і література та іноземна (англійська) мова і література».


З жовтня 2002 по лютий 2003 року навчався в Школі практичної журналістики при Рівненському Палаці дітей та молоді.


З вересня по грудень 2006 року навчався в Сучасній школі журналістів газет при Рівненському прес-клубі.


Учасник програми «Школа комунікації-2010» (навчання з питань співпраці представників ЗМІ та громадських організацій: 18-21 травня - Крим, Україна; 13-18 вересня - Варшава/Велюнь, Польща; 8-9 листопада - Чернігів, Україна).

 

20-23 вересня 2012 року - учасник тренінгу для тренерів, які навчали членів ДВК на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, в рамках проекту «Професійні виборчі комісії - запорука чесних виборів», м. Одеса.

 

14-15 березня 2013 року - учасник Програми посилення потенціалу організацій громадянського суспільства у сфері моніторингу муніципальних послуг і закупівель в Україні, організованої Представництвом Світового банку в Україні.


Пройшов низку тренінгів та семінарів, присвячених розробці ключових повідомлень, написанню прес-релізів, інформаційних повідомлень, новин тощо.

 

Досвід роботи

З червня 2003 по грудень 2009 року - інформаційний редактор громадської організації «Спілка водіїв».


З вересня 2006 по вересень 2018 року - керівник інформаційного відділу Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України», редактор газети «Точка зору. Рівне» та інформаційного порталу організації (www.cvu.com.ua).

 

Вересень-жовтень 2012 року - регіональний представник у Рівненській області проекту ElectUA.org (МГО «Інтерньюз Україна»).

 

Жовтень 2013 - лютий 2014 року – регіональний представник у Рівненській області проекту «Сприяння впровадженню нового Закону «Про громадські об`єднання» та адвокаційна робота для більш широкого і результативного діалогу між владою і громадянським суспільством», ініціаторами якого стали Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) та ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки ПРООН в Україні.


Жовтень 2015 - листопад 2016 року – консультант-спеціаліст з моніторингу проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів», що виконувався міжнародним медіа-консорціумом: Фундація Томсон (Велика Британія), MEMO98 (Cловаччина), Асоціація «Спільний простір» (Україна), Інститут регіональних медіа та інформації (Україна), Європейський центр журналістики (Нідерланди) і фінансувався Європейським Союзом упродовж 2015-2016 рр.

 

З вересня 2018 року – заступник директора з організаційних та інформаційних питань Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України».


З 2003 року - інформаційний редактор у понад 50 проектах у сфері забезпечення дотримання прав людини, демократизації суспільних процесів, у тому числі й виборчих як місцевого, так і загальнодержавного рівня.

 

Автор-упорядник брошури «Аналітичний звіт щодо оприлюднення прийнятих актів шести міських рад» (2011).


Автор багатьох повідомлень, публікацій та статей на різноманітну (в основному правозахисну) тематику, опублікованих у різних рівненських міських, районних і обласних, а також всеукраїнських газетах та Інтернет-виданнях.


З серпня 2004 року - член Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України». Безпартійний.