Горбенко Вячеслав Олександрович

Юрист центру права в м. Сарни

Народився 24 січня 1976 року в селі Карпилівка Білогірського району Хмельницької області. На сьогодні проживає в місті Сарни Рівненської області.

 

Освіта
У 1999 році закінчив навчання в Рівненському сільськогосподарському технікумі за спеціальністю «Правознавство» і отримав диплом за кваліфікацією юриста.


У 2012 році закінчив навчання на правничому факультеті Національного Університету «Острозька академія» за спеціальністю юриста.

 

У 2005 році успішно пройшов курс підготовки тренерів для навчання членів дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 26 березня 2006 року в рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україні».


У 2007 році успішно пройшов курс підготовки тренерів для навчання членів дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року в рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україні – ІІ».


У 2009 році успішно пройшов курс підготовки тренерів для навчання членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 2010 року в рамках програми навчання членів виборчих комісій проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні».


У 2014 році успішно пройшов курс підготовки тренерів для навчання членів окружних і дільничних виборчих комісій з позачергових виборів народних депутатів України 2014 року в рамках програми навчання членів виборчих комісій за підтримки IFES.

 

Досвід роботи
2000-2004 рр. – юрисконсульт Дочірнього підприємства Комунального теплопостачального підприємства «Комуненергія» – «Сарникомуненергія».


2003-2004 рр. – надання юридичних послуг за сумісництвом в Дочірньому підприємстві «Сарни–Млин» Відкритого акціонерного товариства «Сарненський комбінат хлібопродуктів».


З 2004 року – юрист-консультант Центру права Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» в місті Сарни.


З липня 2012 року - керівник центру права Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» в м. Сарни.

 

В 2005 році в рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україні» провів понад 15 семінарів для членів дільничних виборчих комісій по підготовці їх до організації роботи під час парламентських виборів 2006 року.


В 2007 р. – тренер на семінарах для членів дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року в рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україні – ІІ».


В 2007 р. – учасник тренінгу «Інформаційно-просвітницька кампанія як ефективний елемент антикорупційної діяльності», що проводився Регіональним інформаційно-ресурсним центром функції якого виконує ГО «Європейський діалог».


В 2009 р. в якості тренера провів семінари на тему «Практика цивільного процесу», та «Практика адміністративного судочинства» для вчителів права сільських шкіл, представників сільських рад та інших громадян у рамках проекту «Покращення обізнаності громадян про судову систему», що виконується за підтримки Проекту «Україна: верховенство права».


В 2009-2010 рр. – тренер на семінарах для членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 2010 року в рамках програми навчання членів виборчих комісій проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні».


В 2014 р. тренер тренінг-семінару «Школи права» для місцевих активістів, представників сільських рад та громад Дворічанщини, Харківська обл.


2014 р. – тренер на семінарах для голів, заступників і секретарів окружних і дільничних виборчих комісій з позачергових виборів народних депутатів України 2014 року в рамках програми навчання членів виборчих комісій за підтримки Міжнародної Фундації Виборчих Систем (IFES).

 

Автор правової брошури «Механізми захисту прав громадян в судах та органах влади».


Співавтор брошури «Правовий путівник жителів сіл».


Співавтор брошури «Право власності на землю: набуття, користування, відчуження».


Співавтор брошури «Практичний посібник з питань застосування виборчого законодавства для членів дільничних виборчих комісій на виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів 31 жовтня 2010 року», виданий РОГО «Комітет виборців України», 2010 року.


Співавтор «Посібника для офіційних спостерігачів від Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» під час виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року».


Співавтор «Посібника для офіційних спостерігачів від Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» під час виборів Президента України та місцевих виборів 25 травня 2014 року», виданий ВГО «Комітет виборців України».

 

Автор низки статей на суспільно-правову тематику, зокрема про правове регулювання актуальних питань, опублікованих у різних обласних виданнях Рівненщини.

 

З серпня 2004 року - член Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України». Безпартійний.