Громадське обговорення щодо поліпшення комунікації депутатів і виборців

В Рівному буде створене місце, де мешканці міста зможуть ефективніше і простіше комунікувати зі своїми обранцями та представниками різних політичних сил, а також матимуть можливість долучатися до процесу вироблення рішень органами місцевого самоврядування. Про це 5 травня говорили представники місцевої влади, політичних партій і громадські активісти в Рівненському будинку вчених.


Зокрема, під час заходу обговорювалися питання можливості створення і функціонування «громадського центру» для сприяння в організації роботи політичних партій з виборцями, проведення публічних і навчальних заходів для членів партій, а також різних активностей організаціями громадянського суспільства, в тому числі щодо більш якісного вироблення рішень органів місцевого самоврядування міста Рівного.


Детальніше про захід читайте тут.


Захід відбувся в рамках проекту «Моніторинг прозорості надання державної підтримки політичним партіям», який реалізовується ВГО «Комітет виборців України» у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки Уряду Канади.


Всі фото - Святослав Дубов.