Прес-сніданки на тему судової реформи

Комітет виборців України проводить кампанію інформування щодо основних нововведень судової реформи. Серед заходів у її рамках – проведення прес-сніданків, на які запрошуються судді, представники судової адміністрації, адвокати, юристи, інші фахівці з юриспруденції, громадські активісти, журналісти.


Їх мета – поліпшити знання громадян про діяльність судів і судову реформу, зокрема.


Перший такий прес-сніданок у Рівному відбувся 20 червня. Його основа тема – кваліфікаційне оцінювання суддів на відповідність займаній посаді. Детальніше його результати читайте тут.


Другий прес-сніданок у Рівному відбувся 27 червня. Його основна тема – виконання судових рішень. Детальніші результати читайте тут.

 

Третій прес-сніданок у Рівному відбувся 10 липня. Його основна тема – рівень оплати праці суддів. Детальніші результати читайте тут.

 

Четвертий прес-сніданок у Рівному відбувся 17 липня. Його основна тема – нові правила подачі документів до суду, розгляду і вирішення судами цивільних і господарських справ, а також справ адміністративного судочинства. Детальніші результати читайте тут.


Ці прес-сніданки проводяться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».