Тренінг «Підхід до розвитку, що базується на правах людини у діяльності організацій громадянського суспільства»

Директор Рівненського КВУ Олексій Горецький та керівник правових програм організації Микола Глотов були учасниками тренінгу «Підхід до розвитку, що базується на правах людини у діяльності організацій громадянського суспільства», який проходив 21-23 грудня у Львові.


Впродовж тренінгу, учасники розбирали такі питання як: що таке підхід до розвитку, що базується на правах людини, його принципи, стратегічне планування діяльності організації з використанням цього підходу, його використання при розробці та реалізації проекту, а також на етапі моніторингу та оцінки результатів проекту і т. д. Звичайно ж, крім теоретичних знань велику частину часу було приділено практичним навичкам учасників щодо подальшого донесення теми, адже, це ж тренінг для тренерів, які надалі будуть працювати й поширювати цей підхід самостійно. Тому, майбутні тренери були забезпечені розробленими програмами подальших тренінгів, методологічними матеріалами, і більша частина робочого дня, 23 грудня, присвячена тому, щоб вони на практиці спробували провести окремі елементи тренінгу.


Тож тепер Олексій Горецький і Микола Глотов є одними з 16 нових тренерів, які, починаючи з кінця січня і впродовж лютого 2017 року, проведуть тренінги з підходу до розвитку, що базується на правах людини, у восьми регіонах України.


Тренінг «Підхід до розвитку, що базується на правах людини у діяльності організацій громадянського суспільства» провела громадська організація МАRТ та Програма Розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine у рамках проекту «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

 

Більше інформації тут.