20 листопада – останній день подачі заявок на конкурс грантів для активістів Рівненщини та Волині

До 20 листопада ще можна подати заявку на Другий конкурс малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях, оголошений у вересні РОГО «Комітет виборців України».


Нагадаємо, що організаціями, що подають проектні пропозиції на конкурс, можуть бути:


• Новостворені (зареєстровані не раніше 2014 року) громадські об’єднання або благодійні організації (код неприбутковості 005/0036 та 006/0032), що зареєстровані в Рівненській або Волинській областях.


• Місцеві ініціативні групи.


• Громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005/0036 та 006/0032) з населених пунктів до 100 тис. населення (що зареєстровані в Рівненській або Волинській областях).


Пріоритетні тематичні напрямки конкурсу:


- Захист та просування прав людини (зокрема, вразливих груп населення);


- Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;


- Ініціативи з підтримки децентралізації;


- Протидія корупції;


- Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;


- Забезпечення ґендерної рівності в усіх сферах суспільного життя;


- Порозуміння та налагодження співпраці між регіонами.


У межах конкурсу не може бути підтримана діяльність, яка передбачає політичні, партійні та передвиборчі заходи, або носить ознаки політичної чи партійної агітації.


Отримати детальнішу інформацію про конкурс та скачати аплікаційну форму заявки можна на сайті організації.


Також окремо на сайті можна ознайомитися з відповідями на питання з приводу цього конкурсу, які надходили до організації за цей час.


Другий конкурс малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу.

Інформаційний відділ РОГО КВУ