Активісти Рівненщини і Волині дізналися про юридичні і фінансові аспекти в діяльності ОГС

Тренінг «Юридичні та фінансові аспекти у діяльності ОГС» для грантерів проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» відбувся сьогодні, 7 липня, в Рівному.


Тренер Микола Глотов розповів про загальні вимоги законодавства до здійснення організаціями громадянського суспільства (ОГС) своєї статутної та програмної діяльності. Зокрема про те, як залучати до діяльності ОГС осіб на умовах трудових та інших договорів; якими є вимоги законодавства до укладення договорів ОГС з постачальниками товарів і послуг. Окремо було приділено увагу тому, як взаємодіяти з органами державної влади, в т.ч. правоохоронними.

 


Про дотримання вимог донорів та законодавства при здійсненні фінансових витрат ОГС розповідала бухгалтер РОГО «Комітет виборців України» Олена Криницька.

 


В заході взяли участь активісти, представники ініціативних груп та організацій-переможців Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях.

 

 


Більшість з них уже завершили або майже завершили активну фазу реалізації своїх проектів. Тож на завершення заходу директор РОГО КВУ Олексій Горецький на основі аналізу попередніх звітів розповідав присутнім, як поліпшити їхню діяльність з управління проектами.

 


Тренінг «Юридичні та фінансові аспекти у діяльності ОГС» організований РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Більше фото тут

Інформаційний відділ РОГО КВУ