Чи використовують інструменти локальної демократії в громадах Рівненщини?

Інструменти локальної демократії є важливим елементом участі людей у житті і розвитку своєї громади. Однак у 2020 році, в умовах поширення COVID-19 та запровадження карантину, виявилися старі та з’явилися нові проблеми, пов’язані з їх використанням.

Скільки загалом коштів офіційно витратили на свої передвиборчі кампанії Третяк та Шакирзян

Хто з двох кандидатів на посаду Рівненського міського голови, які вийшли до 2 туру, офіційно витратив більше коштів зі свого передвиборчого фонду? Якою загалом вийшла офіційна ціна голосу для них за результатами усієї передвиборчої кампанії?

Ціна голосу одного виборця у Рівненській громаді

Скільки офіційно витратили коштів зі своїх передвиборчих фондів партії на виборах до Рівненської міської ради? А скільки кандидати на посаду Рівненського міського голови? Якою вийшла офіційна ціна голосу?

ЦВК визначила розміри грошових застав на місцевих виборах

Центральна виборча комісія визначила розміри грошових застав на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. За виборчий список кандидатів у депутати Рівненської міської ради треба буде сплатити 40 226 гривень. Таку ж суму має сплатити кандидат на посаду міського голови Рівного.

За якими правилами проходитимуть місцеві вибори 2020 на Рівненщині?

5 вересня в Україні офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня. Відбуватимуться вони вже вкотре за зміненими правилами. Адже наприкінці 2019 року Верховна Рада Україна прийняла Виборчий кодекс. А всередині липня цього року внесла до нього суттєві корективи.

Опитування: Як виглядатиме світ після COVID-19

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з ГО «Інша освіта» запускають дослідження щодо бачення громадян, яким суспільство має бути після пандемії коронавірусного захворювання COVID-19.

Як виборцю змінити свою виборчу адресу?

З 1 липня по 9 вересня 2020 року виборці, які постійно проживають не за місцем реєстрації, можуть змінити свою виборчу адресу. В цьому випадку громадяни зможуть проголосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання, а не за «пропискою».

Docudays UA стане першим українським кінофестивалем, що відбудеться онлайн

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA переходить в онлайн! Цьогоріч дивитися фестивальні стрічки, брати участь у правозахисних дискусіях і майстеркласах відомих режисерів та режисерок зможуть не лише кияни, а й уся Україна. 17-ий Docudays UA відбудеться в мережі з 24 квітня до 3 травня.

Місцеві вибори 2020: законодавчі новели та регіональний вимір

Конференцію на тему «Місцеві вибори 2020: законодавчі новели та регіональний вимір» організували та провели представники Комітету виборців України 21 лютого в Києві. На заході обговорили питання змін у Виборчому кодексі, фактичного старту місцевих виборів, активності політичних сил на місцях, ключових тенденцій у регіонах.

 1 2 3 »  Кінець