11 громадських ініціатив розпочали реалізовувати активісти Рівненщини і Волині

З лютого цього року 11 громадських організацій та ініціативних груп Рівненщини та Волині розпочали реалізацію своїх проектів, підтриманих у рамках Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях.

Запрошуємо на тренінг «Підхід, що базується на правах людини у діяльності організацій громадянського суспільства» в Рівному

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на триденний тренінг «Підхід, що базується на правах людини у діяльності організацій громадянського суспільства», який відбуватиметься в Рівному 9-11 лютого.

Рівненські вчителі обговорили проблеми надання правової допомоги в Україні

Проблемний семінар «Правова допомога в Україні» для вчителів правознавства Рівного відбувся 26 січня в Рівненській ЗОШ № 18 I-III. Під час цього заходу вчителі обговорювали проблеми правової допомоги з фахівцями-практиками.

КВУ закликає змінити закон про держфінансування партій

Перший етап державного фінансування політичних партій показав необхідність невідкладного внесення змін до чинного законодавства. Про це заявив на прес-конференції в УНІАН голова КВУ Олексій Кошель, представляючи законопроект щодо внесення змін до Закону «Про політичні партії в Україні» в частині державного фінансування політичних партій.

Переможці Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні

11 проектів стали переможцями Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях. Реалізовувати свої проекти громадські організації та ініціативні групи розпочнуть вже з 1 лютого цього року.

Закритий доступ: чому відео з камер спостереження на рівненському сміттєзвалищі не доступне публічно?

Возять чи не возять — ось у чому питання. А мова все про те ж львівське сміття, яке за словами рівнян, тепер смердить і на рівненському звалищі. Чиновники та комунальники переконують — галицький непотріб туди не потрапляє. Та підтвердження цьому надавати не поспішають...

Рівненські журналісти визначили кращих серед себе

В Рівному пройшов VIII обласний рейтинг журналістської популярності «Журналістська перемога». Працівники відеокамери, диктофона та комп’ютерної клавіатури визначали тих, кого вважають достойними у різних напрямках професії.

Підхід, заснований на правах людини, задля посилення громадянського суспільства

Львів, 21-23 грудня 2016 р. – ГО «МАРТ» – Чернігівська правозахисна організація – та ПРООН провели триденний тренінг для тренерів з питань підходу, заснованого на правах людини (ППЛ), для організацій громадянського суспільства, аби надати їм знання та інструменти для подальшого просування цього підходу серед своїх колег із громадського сектору в регіонах України.

 « 1 2 3 4 5 »  Кінець