Без не передбаченої законодавством довідки не призначать соціальну допомогу?

Департамент державної виконавчої служби перешкоджає сарненчанці отримати тимчасову державну допомогу на чотирьох дітей, батько яких ухиляється від сплати аліментів. Про це розповідає юрист Рівненського Комітету виборців України В'ячеслав Горбенко, аналізуючи ситуацію з громадянкою, яка звернулась за допомогою в центр права організації в місті Сарни.

Роботу державних нотаріусів на Рівненщині треба покращувати

Недостатня кількість державних нотаріусів, завищена вартість їхніх послуг, недосконалий режим роботи, недостатні умови для очікування клієнтам, недостатня співпраця з сільрадами, низький рівень нотаріальної просвіти населення - ось основні проблеми, які були виявлені за результатами дослідження якості надання послуг населенню державними нотаріальними конторами в Рівненській області.

Недоопрацювання Кабміну створює додаткові проблеми для нотаріусів

Недоопрацювання Кабінету Міністрів та Міністерства юстиції створюють додаткову плутанину в нормативно-правових актах, які регулюють порядок оскарження нотаріальних дій або відмови у їх вчиненні. Так стверджує юрист Рівненського Комітету виборців України В'ячеслав Горбенко.

Хочеш довідку з архіву – плати 5 гривень?

„Тариф" у розмірі 5 гривень незаконно встановили для громадянки в Дубенському архіві за довідку про те, що вона працювала у 2004 році на виборчій дільниці 2 місяці членом виборчої комісії. Ця довідка була необхідна для пред'явлення у пенсійний фонд для перерахунку пенсії. При цьому жінці відмовились надати квитанцію чи інший платіжний документ за отримані гроші.

Прогалини в законодавстві про державну реєстрацію може призводити до порушення прав громадян

Недосконалість окремих норм Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців" може призводити до порушення прав громадян, - вважає юрист РОГО „Комітет виборців України" В'ячеслав Горбенко.

Член ДВК відстояла свої трудові права, порушені її роботодавцем

Змогла відстояти в суді свої трудові права працівниця Клеванського професійного ліцею, якій керівництво цього навчального закладу оголосило догану за відсутність на робочому місці, хоча в цей час вона, будучи членом ДВК, цілком законно виконувала свої обов'язки на виборчій дільниці.

На Рівненщині покращуватимуть якість надання послуг державними нотаріальними конторами

Спробують покращити якість послуг, що надаються державними нотаріальними конторами Рівненської області, РОГО „Комітет виборців України" спільно з Рівненською обласною організацією ВГО „Українська Асоціація Маркетингу", які розпочали реалізацію проекту „Покращення якості державних послуг - крок до побудови правової держави".

Житель Дуборовиці оскаржуватиме рішення МСЕК

Проситиме прокурора Сарненського району здійснити перевірку законності дій районної медико-соціальної експертної комісії житель Дубровиці, з якого рішенням Сарненської МСЕК було знято інвалідність.

З вини ЖКП громадянка не отримала одноразову грошову допомогу при народженні дитини

Судитиметься із ЖКП „Західне" рівнянка, яка не змогла отримати одноразову грошову допомогу при народженні своєї дитини через те, що підприємство не видало своєчасно довідки про склад та по безробіттю її сім'ї.

Квасилівчани просять збільшити кількість маршруток

Просить збільшити кількість одиниць транспорту на маршруті між смт. Квасилів і м. Рівне ініціативна група квасилівчан, яка днями звернулась до правозахисних громадських організацій Рівненщини з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми.