У Рівному обговорили перспективи розвитку місцевих громад

„Форум сталого розвитку" відбувся в п'ятницю, 18 травня, в Рівному. На ньому був розглянутий досвід реалізації проектів, направлених на активізацію місцевих громад, впровадження методик сталого розвитку польськими та українськими організаціями, обговорені шляхи та перспективи діяльності в напрямку розвитку місцевих громад.

Рівнянин захистив свої пенсійні права на початковому етапі формування пенсійного забезпечення

Вперше на Рівненщині громадянин зміг захистити в суді свої пенсійні права на початковому етапі формування пенсійного забезпечення. Так стверджують юристи центру права Рівненського Комітету виборців, які представляли інтереси чоловіка в суді.

На Сарненщині відмовляються призначати державну соціальну допомогу

Відмовляються призначати громадянці тимчасову державну допомогу на двох неповнолітніх дітей в зв'язку з ухиленням їх батька від сплати аліментів в управлінні праці і соціального захисту населення Сарненської РДА. Про це розповіла жінка, яка звернулась за захистом своїх прав до центру права Рівненського Комітету виборців в місті Сарни.

Втрачене судове провадження відновили

Нещодавно під час відкритого судового засідання Сарненський районний суд за заявою громадянки Радчук Н.П. ухвалив рішення відновити втрачене судове провадження у її справі.

Депутатам Рівненщини нагадують про необхідність звітування перед виборцями

З нагадуванням про необхідність відзвітуватись перед виборцями відповідно до норм чинного законодавства до депутатів місцевих рад Рівненщини звернулась Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України".

На Рівненщині громадяни більше знатимуть про роботу судів

Проводитимуть комплексний громадський моніторинг судів, зокрема щодо дотримання законодавства під час провадження в справах про адміністративні правопорушення, з метою покращення доступу судів мешканців Рівненщини представники Рівненської обласної громадської організації „Комітет виборців України" в рамках реалізації проекту „Право на справедливий суд: основа правової держави".

Чи існує рішення міськради щодо періодичності надання послуг ЖКП?

У Рівненському міському суді зараз перебуває справа за позовом громадянина до ЖКП „Паркове" про зобов'язання виконання умов договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного між рівнянином і комунальним підприємством 7 жовтня 2005 року.