Розпочав роботу Рівненський окружний адміністративний суд

7 серпня в Рівному розпочав роботу Рівненський окружний адміністративний суд за адресою: вул. Дворецька, 128. Одночасно почали офіційно працювати окружні адміністративні суди і в інших регіонах нашої держави, що є одним з етапів реформування судової системи, яка триває в України.

Президент збільшив кількісний склад суддів адміністративних судів

1 червня набрав чинності Указ Президента України № 417/2007 „Про кількісний склад суддів адміністративних судів" від 16 травня 2007 року. Цим Указом було суттєво збільшено кількісний склад суддів Вищого адміністративного суду України, апеляційних та окружних адміністративних судів.

Службовці секретаріату Сарненського райсуду не виконали вимог процесуального законодавства

Відповідальні особи Сарненського районного суду не надіслали громадянці ухвалу про відкриття провадження в справі, чим порушили її право на принцип змагальності сторін під час цивільного процесу.

Визначили переможців конкурсу мікро-грантів для сільських громад Рівненщини

4 сільські громади Рівненщини отримають організаційну, консультаційну та часткову фінансову підтримку від РОГО „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за підтримки Фонду імені Стефана Баторія (Польща).

Рівнянин спробує змусити міську раду прийняти рішення через суд

Рішення Рівненської міськради про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт як такого не існує взагалі. Такі висновки робить рівнянин Шнурук А.Г., який раніше звертався до Рівненського міського суду з позовом до ЖКП „Паркове" про зобов'язання виконання умов договору.

У селян на Сарненщині незаконно відібрали землю

Жителів села Немовичі Сарненського району місцева сільська рада незаконно позбавила земельних ділянок. Про це розповіли троє селян, які днями звернулися за юридичною допомогою до центру права Рівненського „Комітету виборців України" в місті Сарни.