З вини ЖКП громадянка не отримала одноразову грошову допомогу при народженні дитини

Судитиметься із ЖКП „Західне" рівнянка, яка не змогла отримати одноразову грошову допомогу при народженні своєї дитини через те, що підприємство не видало своєчасно довідки про склад та по безробіттю її сім'ї.

Квасилівчани просять збільшити кількість маршруток

Просить збільшити кількість одиниць транспорту на маршруті між смт. Квасилів і м. Рівне ініціативна група квасилівчан, яка днями звернулась до правозахисних громадських організацій Рівненщини з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми.

На Сарненщині вчителям-пенсіонерам незаконно зменшили заробітну плату

Порушило низку статей трудового законодавства України керівництво ЗОШ І-ІІ ступеня села Тинне Сарненського району, зменшивши обсяг навчальних годин шістьом вчителям пенсійного віку. Про це розповідає юрист Рівненського Комітету виборців В'ячеслав Горбенко.

Рівненське КВУ навчав як посилювати роль громадськості у наданні державних послуг

Провели тренінг для представників громад з Березного, Демидівки, Дубна та Острога представники Рівненського Комітету виборців України 20-21 жовтня в готельному комплексі „Хутір" в рамках проекту „Демократизація України: посилення ролі громадськості у наданні державних послуг-2".

Суд не дотримався вимог Цивільного процесуального кодексу України

Всупереч вимогам чинного Цивільного процесуального кодексу України жительці Рівного судом не було надіслано копії ухвали про відкриття провадження у справі, копії позовної заяви та копій доданих до неї документів ї по справі, щодо якої її викликають. Про це розповіла жінка, яка нещодавно звернулася за правовою допомогою до центру права Рівненського Комітету виборців.

З боржниками треба боротись законно

За інформацією, яка сьогодні була розміщена на сайті ІА „Західна інформаційна корпорація", мешканців Рівного, які мають борги за тепло та комунальні послуги і займаються підприємництвом, чекатимуть проблеми з отриманням різноманітних дозволів на торгівлю та інші види підприємницької діяльності.

Немовицька сільська рада Сарненського району не дотрималася вимог чинного законодавства

Сарненська районна прокуратура за результатами перевірки фактів, викладених у колективному зверненні жителів села Немовичі, внесла протест на рішення місцевої сільради № 56 від 6 жовтня 2006 року про погодження надання в оренду приватному підприємству земельної ділянки орієнтовною площею 39 га строком на 49 років.

Представники Партії регіонів не змогли довести у суді бездіяльність ОВК № 157

3 жовтня 2007 року уповноважена особа Партії регіонів у виборчому окрузі № 157 (центр м. Сарни) Александрович Г.Б., подав адміністративний позов до Рівненського окружного адміністративного суду. Позовні вимоги стосувалися неправомірної бездіяльності ОВК № 157 щодо проведення підрахунку голосів виборців у частині непроведення перерахунку виборчих бюлетенів визнаних окремими ДВК недійсними.

Проблеми підготовки до виборів 30 вересня обговорили сьогодні в Рівному

Відсутність телефонного зв'язку і сейфів, ротації членів комісій на виборчих дільницях, неактивність громадян щодо перевірки себе у списках виборців та відповідно погана якість цих списків - такі основні проблеми в ході підготовки до дострокових парламентських виборів 30 вересня виявили спостерігачі Рівненського Комітету виборців України в області на сьогодні.

Рівненський КВУ проводить правову просвіту виборців

Низький рівень правових знань як виборців, так і членів виборчих комісій вважає однією з найбільших проблем підготовки до дострокових парламентських виборів 30 вересня 2007 року голова правління Рівненського КВУ Олексій Горецький.