Службовці секретаріату Сарненського райсуду не виконали вимог процесуального законодавства

Відповідальні особи Сарненського районного суду не надіслали громадянці ухвалу про відкриття провадження в справі, чим порушили її право на принцип змагальності сторін під час цивільного процесу.

Визначили переможців конкурсу мікро-грантів для сільських громад Рівненщини

4 сільські громади Рівненщини отримають організаційну, консультаційну та часткову фінансову підтримку від РОГО „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за підтримки Фонду імені Стефана Баторія (Польща).

Рівнянин спробує змусити міську раду прийняти рішення через суд

Рішення Рівненської міськради про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт як такого не існує взагалі. Такі висновки робить рівнянин Шнурук А.Г., який раніше звертався до Рівненського міського суду з позовом до ЖКП „Паркове" про зобов'язання виконання умов договору.

У селян на Сарненщині незаконно відібрали землю

Жителів села Немовичі Сарненського району місцева сільська рада незаконно позбавила земельних ділянок. Про це розповіли троє селян, які днями звернулися за юридичною допомогою до центру права Рівненського „Комітету виборців України" в місті Сарни.

У „водному” університеті порушили трудові права громадянина

Успішно захищає в різних інстанціях свої трудові права колишній працівник Національного університету водного господарства і природокористування, якому відмовлялися видавати довідку про заборговані йому виплати.

Оголошується конкурс мікро-грантів для сільських громад

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за сприяння Фонду ім. Ст. Баторія (Польща), оголошує конкурс мікро-грантів.

Роль повідомлення про вручення поштового відправлення

Дубенчанка може мати проблеми в захисті своїх прав лише через те, що на повідомленні про вручення поштового відправлення до Дубенської міжрайонної прокуратури не було проставлено дату прийняття та прізвище особи, яка прийняла скаргу.