Взаємовідносини між громадянами та міліцією покращились. Так вважають рівняни

Це підтверджують результати опитування мешканців Рівного щодо їхнього ставлення до міліції, його причин, можливостей і шляхів покращення взаємовідносин громадян з правоохоронцями. Дослідження спільно проводили Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" та ГО „Спілка водіїв" на початку грудня цього року.

Підприємець проти начальника управління у справах захисту споживачів. Частина 2

Подала позов про спростування відомостей, що порочать честь, гідність та ділову репутацію, про відшкодування моральної шкоди, до начальника обласного управління в справах захисту прав споживачів пані Мосіюк підприємець Алла Новак.

Підприємець захищає свої права від неправомірних дій працівників управління в справах захисту прав споживачів

Вирішила подати заяву до прокуратури області про порушення кримінальної справи проти працівників обласного управління в справах захисту прав споживачів на підставі постанови Львівського апеляційного господарського суду підприємець з Рівного.

Рівненське КВУ звернулося до губернатора з пропозицією створити Фонд регіонального розвитку в Рівненській області

Пропонує передбачити в обласному бюджеті кошти на підтримку проектів та ініціатив місцевих громад Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в своєму листі-зверненні до голови облдержадміністрації Віктора Матчука.