Чи існує рішення міськради щодо періодичності надання послуг ЖКП?

У Рівненському міському суді зараз перебуває справа за позовом громадянина до ЖКП „Паркове" про зобов'язання виконання умов договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного між рівнянином і комунальним підприємством 7 жовтня 2005 року.

На Сарненщині посадовці вкотре не дотримуються Закону „Про звернення громадян”

Всупереч нормам статті 7 Закону України „Про звернення громадян" голова Сарненського районного суду лише надав відмову в задоволенні скарги громадянки на бездіяльність одного із суддів, хоча зобов'язаний був направити скаргу до відповідного органу.

Посадові особи державної виконавчої служби в Сарнах зволікають з розглядом заяви громадянки

16 січня 2007 року до центру права РОГО КВУ в м. Сарни звернулася громадянка, яка хотіла дізнатись як їй діяти, коли державний виконавець не рішення районного суду про стягнення моральної шкоди з одного з посадовців місцевих органів державної влади, який ще й є депутатом міської ради.

„Додаткові” кошти стягнути не вдалося

Лише 160,43 грн. змогли відсудити представники ЖКП „Паркове" в громадянина, який був боржником цього підприємства і відмовлявся платити за комунальні послуги через їхню низьку якість, хоча у позовних вимогах заявляли аж 961,32 грн.

Боржникам незаконно не видаватимуть довідки

Подав адміністративний позов у суд до начальника виконавчого комітету Рівненської міської ради управління житлово-комунального господарства громадянин Бречко, якому в грудні 2006 року у ЖКП „Сонячне" відмовили в наданні довідки про склад сім'ї, посилаючись на наказ цього посадовця за № 545/01 від 10.11.2006 р.

Громадянку одягнуть у військову форму на дві тисячі двісті гривень

Лише за допомогою суду пенсіонерка змогла повернути заборговане речове майно, а також отримала грошову компенсацію за частину того ж таки майна. Таке рішення прийняв Рівненський міський суд у справі громадянки, яка судилася з військовою частиною.