„Додаткові” кошти стягнути не вдалося

Лише 160,43 грн. змогли відсудити представники ЖКП „Паркове" в громадянина, який був боржником цього підприємства і відмовлявся платити за комунальні послуги через їхню низьку якість, хоча у позовних вимогах заявляли аж 961,32 грн.

Боржникам незаконно не видаватимуть довідки

Подав адміністративний позов у суд до начальника виконавчого комітету Рівненської міської ради управління житлово-комунального господарства громадянин Бречко, якому в грудні 2006 року у ЖКП „Сонячне" відмовили в наданні довідки про склад сім'ї, посилаючись на наказ цього посадовця за № 545/01 від 10.11.2006 р.

Громадянку одягнуть у військову форму на дві тисячі двісті гривень

Лише за допомогою суду пенсіонерка змогла повернути заборговане речове майно, а також отримала грошову компенсацію за частину того ж таки майна. Таке рішення прийняв Рівненський міський суд у справі громадянки, яка судилася з військовою частиною.

Сарненська районна прокуратура не поспішає реагувати на порушення прав громадян через відсутність... конвертів

Про це повідомляє юрист Сарненського центру права РОГО „Комітет виборців України" В'ячеслав Горбенко, до якого днями звернувся з проханням допомогти місцевий житель.

Троє рівненських пенсіонери захищатимуть свої права до кінця

Продовжують боротися за своє право на перерахунок пенсії троє рівнян, незважаючи на рішення Рівненського міського суду, яке було прийняте нещодавно не на їхню користь. Громадяни вирішили пройти всі судові інстанції та спробувати захистити свої права та законні інтереси.

Депутати Сарненської районної ради, посадові особи райдержадміністрації проігнорували закон

В Сарненському районі були прийняті підвищені ставки єдиного податку з порушеннями чинного законодавства України. Такий висновок робить юрист Рівненського Комітету виборців В'ячеслав Горбенко, аналізуючи рішення Сарненської райради.