Перед законом рівні всі?

У газеті „Сарненські новини" від 3 серпня 2006 року було розміщено оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу видатків місцевих бюджетів фінансового управління Сарненської райдержадміністрації.

Влада спробує вирішити проблему пенсіонерів-пільговиків

Такі висновки можна зробити з листа-відповіді Міністерства праці та соціальної політики, який отримала Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України", на звернення від імені пенсіонерів.

Суд допоміг громадянці реалізувати право власності на нерухоме майно

В квітні цього року до центру права Рівненського Комітету виборців звернулася громадянка Козачук. Причиною для звернення стало те, що в жовтні 2003 року вона звернулася з письмовими заявами до голови правління Відкритого акціонерного товариства „Рівненський радіотехнічний завод" про надання їй дозволу на приватизацію кімнати та холу (торця коридору) в гуртожитку підприємства шляхом викупу. За результатами розгляду цих заяв правління ВАТ РРТЗ прийняло рішення (протокол), яким надало жінці згоду на викуп вищезгаданих приміщень.

Судові рішення треба змушувати виконувати

Виграти справу в суді не завжди означає, що можна почуватися переможцем і спочивати на лаврах, чекаючи, поки рішення представників Феміди буде виконане. Адже, як свідчить практика звернень громадян до центрів права Рівненського Комітету виборців, судові рішення, на жаль, часто не виконуються.

Невдоволені пенсіонери б’ють на сполох

Із справедливим невдоволенням розмірами пенсійних виплат за роботу в особливо шкідливих умовах праці, що визначені в Списку № 1, в центр права Рівненської обласної громадської організації „Комітет виборців України" звернулася за допомогою ініціативна група пенсіонерів.

99% жителів Рівного вважають, що в Україні існує корупція

Про це свідчать результати опитування, проведеного Рівненським Комітетом виборців спільно з громадською організацією "Спілка водіїв" наприкінці червня - початку липня цього року, які були оприлюднені сьогодні на прес-конференції в приміщенні Рівненського прес-клубу.

Початок  « 89 90 91 92 »