У „водному” університеті порушили трудові права громадянина

Успішно захищає в різних інстанціях свої трудові права колишній працівник Національного університету водного господарства і природокористування, якому відмовлялися видавати довідку про заборговані йому виплати.

Оголошується конкурс мікро-грантів для сільських громад

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за сприяння Фонду ім. Ст. Баторія (Польща), оголошує конкурс мікро-грантів.

Роль повідомлення про вручення поштового відправлення

Дубенчанка може мати проблеми в захисті своїх прав лише через те, що на повідомленні про вручення поштового відправлення до Дубенської міжрайонної прокуратури не було проставлено дату прийняття та прізвище особи, яка прийняла скаргу.

Допомогу на дітей таки призначили

Управління праці і соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації таки призначило громадянці тимчасову державну допомогу на неповнолітніх дітей терміном на 6 місяців. Хоча спочатку в призначенні допомоги жінці відмовили.

В Сарненському районі комунальники незаконно збирають інформацію про громадян

Нещодавно до центру права РОГО КВУ в м. Сарни звернувся працівник однієї з бюджетних установ з питанням чи правомірні дії адміністрації комунального підприємства „Сарненське будинкоуправління", засновником якого є Сарненська міська рада.

У Рівному обговорили перспективи розвитку місцевих громад

„Форум сталого розвитку" відбувся в п'ятницю, 18 травня, в Рівному. На ньому був розглянутий досвід реалізації проектів, направлених на активізацію місцевих громад, впровадження методик сталого розвитку польськими та українськими організаціями, обговорені шляхи та перспективи діяльності в напрямку розвитку місцевих громад.

Рівнянин захистив свої пенсійні права на початковому етапі формування пенсійного забезпечення

Вперше на Рівненщині громадянин зміг захистити в суді свої пенсійні права на початковому етапі формування пенсійного забезпечення. Так стверджують юристи центру права Рівненського Комітету виборців, які представляли інтереси чоловіка в суді.

На Сарненщині відмовляються призначати державну соціальну допомогу

Відмовляються призначати громадянці тимчасову державну допомогу на двох неповнолітніх дітей в зв'язку з ухиленням їх батька від сплати аліментів в управлінні праці і соціального захисту населення Сарненської РДА. Про це розповіла жінка, яка звернулась за захистом своїх прав до центру права Рівненського Комітету виборців в місті Сарни.