Втрачене судове провадження відновили

Нещодавно під час відкритого судового засідання Сарненський районний суд за заявою громадянки Радчук Н.П. ухвалив рішення відновити втрачене судове провадження у її справі.

Депутатам Рівненщини нагадують про необхідність звітування перед виборцями

З нагадуванням про необхідність відзвітуватись перед виборцями відповідно до норм чинного законодавства до депутатів місцевих рад Рівненщини звернулась Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України".

На Рівненщині громадяни більше знатимуть про роботу судів

Проводитимуть комплексний громадський моніторинг судів, зокрема щодо дотримання законодавства під час провадження в справах про адміністративні правопорушення, з метою покращення доступу судів мешканців Рівненщини представники Рівненської обласної громадської організації „Комітет виборців України" в рамках реалізації проекту „Право на справедливий суд: основа правової держави".

Чи існує рішення міськради щодо періодичності надання послуг ЖКП?

У Рівненському міському суді зараз перебуває справа за позовом громадянина до ЖКП „Паркове" про зобов'язання виконання умов договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного між рівнянином і комунальним підприємством 7 жовтня 2005 року.

На Сарненщині посадовці вкотре не дотримуються Закону „Про звернення громадян”

Всупереч нормам статті 7 Закону України „Про звернення громадян" голова Сарненського районного суду лише надав відмову в задоволенні скарги громадянки на бездіяльність одного із суддів, хоча зобов'язаний був направити скаргу до відповідного органу.

Посадові особи державної виконавчої служби в Сарнах зволікають з розглядом заяви громадянки

16 січня 2007 року до центру права РОГО КВУ в м. Сарни звернулася громадянка, яка хотіла дізнатись як їй діяти, коли державний виконавець не рішення районного суду про стягнення моральної шкоди з одного з посадовців місцевих органів державної влади, який ще й є депутатом міської ради.