Депутати Сарненської районної ради, посадові особи райдержадміністрації проігнорували закон

В Сарненському районі були прийняті підвищені ставки єдиного податку з порушеннями чинного законодавства України. Такий висновок робить юрист Рівненського Комітету виборців В'ячеслав Горбенко, аналізуючи рішення Сарненської райради.

Взаємовідносини між громадянами та міліцією покращились. Так вважають рівняни

Це підтверджують результати опитування мешканців Рівного щодо їхнього ставлення до міліції, його причин, можливостей і шляхів покращення взаємовідносин громадян з правоохоронцями. Дослідження спільно проводили Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" та ГО „Спілка водіїв" на початку грудня цього року.

Підприємець проти начальника управління у справах захисту споживачів. Частина 2

Подала позов про спростування відомостей, що порочать честь, гідність та ділову репутацію, про відшкодування моральної шкоди, до начальника обласного управління в справах захисту прав споживачів пані Мосіюк підприємець Алла Новак.

Підприємець захищає свої права від неправомірних дій працівників управління в справах захисту прав споживачів

Вирішила подати заяву до прокуратури області про порушення кримінальної справи проти працівників обласного управління в справах захисту прав споживачів на підставі постанови Львівського апеляційного господарського суду підприємець з Рівного.