99% жителів Рівного вважають, що в Україні існує корупція

Про це свідчать результати опитування, проведеного Рівненським Комітетом виборців спільно з громадською організацією "Спілка водіїв" наприкінці червня - початку липня цього року, які були оприлюднені сьогодні на прес-конференції в приміщенні Рівненського прес-клубу.

Проблеми зі спадщиною? Суд допоможе

Нещодавно Рівненський міський суд задовольнив заяву громадянки, складену юристами громадської приймальні РОГО КВУ, і виділив частки з майна, що є у спільній сумісній власності.

Дії управління Пенсійного фонду України в місті Рівному таки неправомірні

Вдруге судовою інстанцією було встановлено, що дії Пенсійного фонду в м. Рівне неправомірні та зобов'язано його таки призначити пенсії на пільгових умовах громадянкам Старовнік та Наконечній.

Залізниця прислухається до зауважень

Завдяки зверненням громадян до громадської приймальні РОГО КВУ в місті Рівному було виявлено та усунено порушення прав пасажирів, які користуються залізничним транспортом.

Бібліотекарі Дубенщини не такі, як всі?

У Рівненській області склалася ситуація, коли бібліотекарів одного району, а саме Дубенського, з нікому невідомих причин утискують у їхніх трудових правах, а точніше на належну оплату праці.

Пенсіонер захистив свою пенсію

За допомогою фахівців Рівненського Комітету виборців та спеціаліста обласного управління юстиції пенсіонер з Дубенщини захистив свої права та отримав можливість мати таку пенсію, яку заробив власним нелегким трудовим життям.

Дубровицький суд – найгуманніший?

Як відомо, судочинство повинно здійснюватися на засадах законності, незалежності, рівності учасників процесу перед судом, змагальності сторін та інших засадах, які покликані забезпечити об'єктивний розгляд справи, встановлення істини, відновлення порушених прав громадян, покарання винних тощо.

Мертвих не судять?

Виявляється, що судять, підтвердженням чого є звернення громадянки П. до консультаційно-правового центру РОГО КВУ в місті Сарни.

Початок  « 92 93 94 95 »