І в судах помиляються

Нещодавно Апеляційний суд Рівненської області прийняв рішення, яким було встановлено те, що Рівненським міським судом було неправильно застосовано позовну давність до вимог громадянина про стягнення моральної шкоди. яку зазнав позивач при порушенні його прав в сфері трудових правовідносин.

І вовки ситі, і вівці цілі

Змогла таки звільнитись за власним бажання працівниця одного з магазинів Рівного, що займається продажем косметики, хоча спочатку керівництво вимагало від неї сплатити недостачу.

Депутати повинні виконувати свої обов’язки

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" занепокоєна ситуацією, що пов'язана з невиконанням частиною депутатів місцевих рад своїх обов'язків, зокрема щодо обов'язку вести прийом громадян.

Чи правомірна відмова управління Пенсійного фонду щодо здійснення перерахунку пенсії – відповість суд

Стаття 24 Конституції України гарантує громадянам рівні конституційні права і свободи та рівність перед законом. Довести це спробують троє рівненських пенсіонерів, які звернулись за правовою допомогою до центру права РОГО „Комітет виборців України" в місті Рівному.

Перед законом рівні всі?

У газеті „Сарненські новини" від 3 серпня 2006 року було розміщено оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу видатків місцевих бюджетів фінансового управління Сарненської райдержадміністрації.

Влада спробує вирішити проблему пенсіонерів-пільговиків

Такі висновки можна зробити з листа-відповіді Міністерства праці та соціальної політики, який отримала Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України", на звернення від імені пенсіонерів.

Суд допоміг громадянці реалізувати право власності на нерухоме майно

В квітні цього року до центру права Рівненського Комітету виборців звернулася громадянка Козачук. Причиною для звернення стало те, що в жовтні 2003 року вона звернулася з письмовими заявами до голови правління Відкритого акціонерного товариства „Рівненський радіотехнічний завод" про надання їй дозволу на приватизацію кімнати та холу (торця коридору) в гуртожитку підприємства шляхом викупу. За результатами розгляду цих заяв правління ВАТ РРТЗ прийняло рішення (протокол), яким надало жінці згоду на викуп вищезгаданих приміщень.

Судові рішення треба змушувати виконувати

Виграти справу в суді не завжди означає, що можна почуватися переможцем і спочивати на лаврах, чекаючи, поки рішення представників Феміди буде виконане. Адже, як свідчить практика звернень громадян до центрів права Рівненського Комітету виборців, судові рішення, на жаль, часто не виконуються.

Початок  « 93 94 95 96 97 »