Чи існує рішення міськради щодо періодичності надання послуг ЖКП?

У Рівненському міському суді зараз перебуває справа за позовом громадянина до ЖКП „Паркове" про зобов'язання виконання умов договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного між рівнянином і комунальним підприємством 7 жовтня 2005 року.

На Сарненщині посадовці вкотре не дотримуються Закону „Про звернення громадян”

Всупереч нормам статті 7 Закону України „Про звернення громадян" голова Сарненського районного суду лише надав відмову в задоволенні скарги громадянки на бездіяльність одного із суддів, хоча зобов'язаний був направити скаргу до відповідного органу.

Посадові особи державної виконавчої служби в Сарнах зволікають з розглядом заяви громадянки

16 січня 2007 року до центру права РОГО КВУ в м. Сарни звернулася громадянка, яка хотіла дізнатись як їй діяти, коли державний виконавець не рішення районного суду про стягнення моральної шкоди з одного з посадовців місцевих органів державної влади, який ще й є депутатом міської ради.

„Додаткові” кошти стягнути не вдалося

Лише 160,43 грн. змогли відсудити представники ЖКП „Паркове" в громадянина, який був боржником цього підприємства і відмовлявся платити за комунальні послуги через їхню низьку якість, хоча у позовних вимогах заявляли аж 961,32 грн.

Боржникам незаконно не видаватимуть довідки

Подав адміністративний позов у суд до начальника виконавчого комітету Рівненської міської ради управління житлово-комунального господарства громадянин Бречко, якому в грудні 2006 року у ЖКП „Сонячне" відмовили в наданні довідки про склад сім'ї, посилаючись на наказ цього посадовця за № 545/01 від 10.11.2006 р.

Громадянку одягнуть у військову форму на дві тисячі двісті гривень

Лише за допомогою суду пенсіонерка змогла повернути заборговане речове майно, а також отримала грошову компенсацію за частину того ж таки майна. Таке рішення прийняв Рівненський міський суд у справі громадянки, яка судилася з військовою частиною.

Сарненська районна прокуратура не поспішає реагувати на порушення прав громадян через відсутність... конвертів

Про це повідомляє юрист Сарненського центру права РОГО „Комітет виборців України" В'ячеслав Горбенко, до якого днями звернувся з проханням допомогти місцевий житель.