Представники громадських організацій обговорили в Рівному питання етики своєї діяльності

Дискусійна зустріч представників неурядових громадських організацій на тему "Етика третього сектору" відбулася сьогодні, 7 листопада, в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки. Її організаторами стали Рівненська обласна громадська організація "Комітет виборців України" спільно з організаційним комітетом з етики за підтримки "Мережі громадянської дії в Україні" (UCAN).

І в судах помиляються

Нещодавно Апеляційний суд Рівненської області прийняв рішення, яким було встановлено те, що Рівненським міським судом було неправильно застосовано позовну давність до вимог громадянина про стягнення моральної шкоди. яку зазнав позивач при порушенні його прав в сфері трудових правовідносин.

І вовки ситі, і вівці цілі

Змогла таки звільнитись за власним бажання працівниця одного з магазинів Рівного, що займається продажем косметики, хоча спочатку керівництво вимагало від неї сплатити недостачу.

Депутати повинні виконувати свої обов’язки

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" занепокоєна ситуацією, що пов'язана з невиконанням частиною депутатів місцевих рад своїх обов'язків, зокрема щодо обов'язку вести прийом громадян.

Чи правомірна відмова управління Пенсійного фонду щодо здійснення перерахунку пенсії – відповість суд

Стаття 24 Конституції України гарантує громадянам рівні конституційні права і свободи та рівність перед законом. Довести це спробують троє рівненських пенсіонерів, які звернулись за правовою допомогою до центру права РОГО „Комітет виборців України" в місті Рівному.

Перед законом рівні всі?

У газеті „Сарненські новини" від 3 серпня 2006 року було розміщено оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу видатків місцевих бюджетів фінансового управління Сарненської райдержадміністрації.

Початок  « 94 95 96 97 98 »