Влада спробує вирішити проблему пенсіонерів-пільговиків

Такі висновки можна зробити з листа-відповіді Міністерства праці та соціальної політики, який отримала Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України", на звернення від імені пенсіонерів.

Суд допоміг громадянці реалізувати право власності на нерухоме майно

В квітні цього року до центру права Рівненського Комітету виборців звернулася громадянка Козачук. Причиною для звернення стало те, що в жовтні 2003 року вона звернулася з письмовими заявами до голови правління Відкритого акціонерного товариства „Рівненський радіотехнічний завод" про надання їй дозволу на приватизацію кімнати та холу (торця коридору) в гуртожитку підприємства шляхом викупу. За результатами розгляду цих заяв правління ВАТ РРТЗ прийняло рішення (протокол), яким надало жінці згоду на викуп вищезгаданих приміщень.

Судові рішення треба змушувати виконувати

Виграти справу в суді не завжди означає, що можна почуватися переможцем і спочивати на лаврах, чекаючи, поки рішення представників Феміди буде виконане. Адже, як свідчить практика звернень громадян до центрів права Рівненського Комітету виборців, судові рішення, на жаль, часто не виконуються.

Невдоволені пенсіонери б’ють на сполох

Із справедливим невдоволенням розмірами пенсійних виплат за роботу в особливо шкідливих умовах праці, що визначені в Списку № 1, в центр права Рівненської обласної громадської організації „Комітет виборців України" звернулася за допомогою ініціативна група пенсіонерів.

99% жителів Рівного вважають, що в Україні існує корупція

Про це свідчать результати опитування, проведеного Рівненським Комітетом виборців спільно з громадською організацією "Спілка водіїв" наприкінці червня - початку липня цього року, які були оприлюднені сьогодні на прес-конференції в приміщенні Рівненського прес-клубу.

Проблеми зі спадщиною? Суд допоможе

Нещодавно Рівненський міський суд задовольнив заяву громадянки, складену юристами громадської приймальні РОГО КВУ, і виділив частки з майна, що є у спільній сумісній власності.

Дії управління Пенсійного фонду України в місті Рівному таки неправомірні

Вдруге судовою інстанцією було встановлено, що дії Пенсійного фонду в м. Рівне неправомірні та зобов'язано його таки призначити пенсії на пільгових умовах громадянкам Старовнік та Наконечній.

Початок  « 95 96 97 98 »