Рівненське КВУ звернулося до губернатора з пропозицією створити Фонд регіонального розвитку в Рівненській області

Пропонує передбачити в обласному бюджеті кошти на підтримку проектів та ініціатив місцевих громад Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в своєму листі-зверненні до голови облдержадміністрації Віктора Матчука.

Представники громадських організацій обговорили в Рівному питання етики своєї діяльності

Дискусійна зустріч представників неурядових громадських організацій на тему "Етика третього сектору" відбулася сьогодні, 7 листопада, в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки. Її організаторами стали Рівненська обласна громадська організація "Комітет виборців України" спільно з організаційним комітетом з етики за підтримки "Мережі громадянської дії в Україні" (UCAN).

І в судах помиляються

Нещодавно Апеляційний суд Рівненської області прийняв рішення, яким було встановлено те, що Рівненським міським судом було неправильно застосовано позовну давність до вимог громадянина про стягнення моральної шкоди. яку зазнав позивач при порушенні його прав в сфері трудових правовідносин.

І вовки ситі, і вівці цілі

Змогла таки звільнитись за власним бажання працівниця одного з магазинів Рівного, що займається продажем косметики, хоча спочатку керівництво вимагало від неї сплатити недостачу.