Залізниця прислухається до зауважень

Завдяки зверненням громадян до громадської приймальні РОГО КВУ в місті Рівному було виявлено та усунено порушення прав пасажирів, які користуються залізничним транспортом.

Бібліотекарі Дубенщини не такі, як всі?

У Рівненській області склалася ситуація, коли бібліотекарів одного району, а саме Дубенського, з нікому невідомих причин утискують у їхніх трудових правах, а точніше на належну оплату праці.

Пенсіонер захистив свою пенсію

За допомогою фахівців Рівненського Комітету виборців та спеціаліста обласного управління юстиції пенсіонер з Дубенщини захистив свої права та отримав можливість мати таку пенсію, яку заробив власним нелегким трудовим життям.

Дубровицький суд – найгуманніший?

Як відомо, судочинство повинно здійснюватися на засадах законності, незалежності, рівності учасників процесу перед судом, змагальності сторін та інших засадах, які покликані забезпечити об'єктивний розгляд справи, встановлення істини, відновлення порушених прав громадян, покарання винних тощо.

Мертвих не судять?

Виявляється, що судять, підтвердженням чого є звернення громадянки П. до консультаційно-правового центру РОГО КВУ в місті Сарни.

Відсутність програмного забезпечення може бути причиною відсутності соціального забезпечення

Причиною недоплати подвійної допомоги на дітей одиноким матерям стала відсутність в одному з регіональних відділень Управлінні праці та соціального захисту населення програмного забезпечення з Міністерства праці і соціальної політики України.

Добитися законних пільг допоможе суд

Завдяки юристам РОГО КВУ та Рівненському міському суду громадянка отримала можливість користуватися пільгами та пенсійним забезпеченням, справедливо заробленими її покійним чоловіком-військовослужбовцем.

Незаконне „законне” звільнення

Віртуозну майстерність і обізнаність з проблемами звільнення з роботи виявило керівництво відомої мережі супермаркетів у Рівному.