Виборці заплатили за піар «Самопомочі», «Народного Фронту» та РПЛ понад 60 млн. грн.

«Самопоміч», «Народний Фронт» та Радикальна партія Олега Ляшка витратили понад 60 млн. грн. із Державного бюджету України на використання ЗМІ. Фактично кожну другу державну гривню ці політичні сили спрямували на рекламу.

КВУ закликає змінити закон про держфінансування партій

Перший етап державного фінансування політичних партій показав необхідність невідкладного внесення змін до чинного законодавства. Про це заявив на прес-конференції в УНІАН голова КВУ Олексій Кошель, представляючи законопроект щодо внесення змін до Закону «Про політичні партії в Україні» в частині державного фінансування політичних партій.

Закритий доступ: чому відео з камер спостереження на рівненському сміттєзвалищі не доступне публічно?

Возять чи не возять — ось у чому питання. А мова все про те ж львівське сміття, яке за словами рівнян, тепер смердить і на рівненському звалищі. Чиновники та комунальники переконують — галицький непотріб туди не потрапляє. Та підтвердження цьому надавати не поспішають...

Звіт КВУ: «Верховна Рада: підсумки року». Основні висновки

За час роботи Верховної Ради VIII скликання було зареєстровано рекордну кількість законопроектів – 4,6 тис. Це близько 37 законопроектів на один день пленарного засідання або 12 хвилин на розгляд одного проекту (із обговоренням та голосуванням). Третина зареєстрованих депутатами проектів законів мають одного автора.

КВУ перевірить, як партії орендують комунальне майно

Комітет виборців України у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки Уряду Канади реалізовує проект «Моніторинг прозорості надання державної підтримки політичним партіям».

Представники фракцій Рівненської міської та облради будуть звітувати у прямому ефірі (Відео)

РОГО «Комітет виборців України», Громадянська мережа «ОПОРА», громадські організації «Антикорупційний моніторинг» та «Молодь-діє», разом з телеканалом РТБ запрошують депутатів обласної та Рівненської міської рад і очільників області та Рівного на ТЕЛЕМАРАФОН, який стартує 28 жовтня о 19.45 на телеканалі РТБ.

 « 1 2 3 4 5 »  Кінець