На Рівненщині проводитимуть моніторинг виконання місцевими депутатами своїх обіцянок та обов’язків

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в рамках реалізації проекту „Моніторинг роботи депутатів місцевих рад в Рівненській області" проводитиме комплексний аналіз виконання депутатами окремих міських рад Рівненщини своїх передвиборчих обіцянок та дотримання вимог законодавства щодо підтримки взаємозв'язку із виборцями.

Рівненське КВУ навчав як посилювати роль громадськості у наданні державних послуг

Провели тренінг для представників громад з Березного, Демидівки, Дубна та Острога представники Рівненського Комітету виборців України 20-21 жовтня в готельному комплексі „Хутір" в рамках проекту „Демократизація України: посилення ролі громадськості у наданні державних послуг-2".

Визначили переможців конкурсу мікро-грантів для сільських громад Рівненщини

4 сільські громади Рівненщини отримають організаційну, консультаційну та часткову фінансову підтримку від РОГО „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за підтримки Фонду імені Стефана Баторія (Польща).

Оголошується конкурс мікро-грантів для сільських громад

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за сприяння Фонду ім. Ст. Баторія (Польща), оголошує конкурс мікро-грантів.

У Рівному обговорили перспективи розвитку місцевих громад

„Форум сталого розвитку" відбувся в п'ятницю, 18 травня, в Рівному. На ньому був розглянутий досвід реалізації проектів, направлених на активізацію місцевих громад, впровадження методик сталого розвитку польськими та українськими організаціями, обговорені шляхи та перспективи діяльності в напрямку розвитку місцевих громад.

Депутатам Рівненщини нагадують про необхідність звітування перед виборцями

З нагадуванням про необхідність відзвітуватись перед виборцями відповідно до норм чинного законодавства до депутатів місцевих рад Рівненщини звернулась Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України".

Рівненське КВУ звернулося до губернатора з пропозицією створити Фонд регіонального розвитку в Рівненській області

Пропонує передбачити в обласному бюджеті кошти на підтримку проектів та ініціатив місцевих громад Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в своєму листі-зверненні до голови облдержадміністрації Віктора Матчука.

Депутати повинні виконувати свої обов’язки

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" занепокоєна ситуацією, що пов'язана з невиконанням частиною депутатів місцевих рад своїх обов'язків, зокрема щодо обов'язку вести прийом громадян.

Початок  « 8 9 10