Дубенчани висловили свої доручення місцевим депутатам

Поліпшити стан доріг, рівень освітленості вулиць у вечірній та нічний час доби, а також забезпечити нормальне їх прибирання - такі проблеми свого міста найчастіше зазначали в анкетах дубенчани під час проведення акції „Запитай у депутата...", яка була організована і проведена в Дубному у вівторок, 28 жовтня, Рівненським Комітетом виборців.

Рівненське КВУ пропонує місцевим депутатам розповісти, як вони виконують свої обіцянки

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" знову звертається до політичних сил, які представлені в міських радах міст Рівного, Сарни та Дубно, з пропозицією надати інформацію про стан виконання ними своїх передвиборчих обіцянок.

Депутатів просять розповісти, як вони виконують свої передвиборчі обіцянки

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" звернулась до політичних сил, які представлені в міських радах міст Рівного, Сарни та Дубно, з проханням надати інформацію про стан виконання ними своїх передвиборчих обіцянок.

На Рівненщині проводитимуть моніторинг виконання місцевими депутатами своїх обіцянок та обов’язків

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в рамках реалізації проекту „Моніторинг роботи депутатів місцевих рад в Рівненській області" проводитиме комплексний аналіз виконання депутатами окремих міських рад Рівненщини своїх передвиборчих обіцянок та дотримання вимог законодавства щодо підтримки взаємозв'язку із виборцями.

Рівненське КВУ навчав як посилювати роль громадськості у наданні державних послуг

Провели тренінг для представників громад з Березного, Демидівки, Дубна та Острога представники Рівненського Комітету виборців України 20-21 жовтня в готельному комплексі „Хутір" в рамках проекту „Демократизація України: посилення ролі громадськості у наданні державних послуг-2".

Визначили переможців конкурсу мікро-грантів для сільських громад Рівненщини

4 сільські громади Рівненщини отримають організаційну, консультаційну та часткову фінансову підтримку від РОГО „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за підтримки Фонду імені Стефана Баторія (Польща).

Оголошується конкурс мікро-грантів для сільських громад

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України" в рамках проекту „Підтримка і розвиток ініціатив сільських громад", що реалізується за сприяння Фонду ім. Ст. Баторія (Польща), оголошує конкурс мікро-грантів.

У Рівному обговорили перспективи розвитку місцевих громад

„Форум сталого розвитку" відбувся в п'ятницю, 18 травня, в Рівному. На ньому був розглянутий досвід реалізації проектів, направлених на активізацію місцевих громад, впровадження методик сталого розвитку польськими та українськими організаціями, обговорені шляхи та перспективи діяльності в напрямку розвитку місцевих громад.

Депутатам Рівненщини нагадують про необхідність звітування перед виборцями

З нагадуванням про необхідність відзвітуватись перед виборцями відповідно до норм чинного законодавства до депутатів місцевих рад Рівненщини звернулась Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України".

Початок  « 8 9 10 11 »