Скільки загалом коштів офіційно витратили на свої передвиборчі кампанії Третяк та Шакирзян

Хто з двох кандидатів на посаду Рівненського міського голови, які вийшли до 2 туру, офіційно витратив більше коштів зі свого передвиборчого фонду? Якою загалом вийшла офіційна ціна голосу для них за результатами усієї передвиборчої кампанії?

Ціна голосу одного виборця у Рівненській громаді

Скільки офіційно витратили коштів зі своїх передвиборчих фондів партії на виборах до Рівненської міської ради? А скільки кандидати на посаду Рівненського міського голови? Якою вийшла офіційна ціна голосу?

ЦВК визначила розміри грошових застав на місцевих виборах

Центральна виборча комісія визначила розміри грошових застав на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. За виборчий список кандидатів у депутати Рівненської міської ради треба буде сплатити 40 226 гривень. Таку ж суму має сплатити кандидат на посаду міського голови Рівного.

За якими правилами проходитимуть місцеві вибори 2020 на Рівненщині?

5 вересня в Україні офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня. Відбуватимуться вони вже вкотре за зміненими правилами. Адже наприкінці 2019 року Верховна Рада Україна прийняла Виборчий кодекс. А всередині липня цього року внесла до нього суттєві корективи.

Як виборцю змінити свою виборчу адресу?

З 1 липня по 9 вересня 2020 року виборці, які постійно проживають не за місцем реєстрації, можуть змінити свою виборчу адресу. В цьому випадку громадяни зможуть проголосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання, а не за «пропискою».

Місцеві вибори 2020: законодавчі новели та регіональний вимір

Конференцію на тему «Місцеві вибори 2020: законодавчі новели та регіональний вимір» організували та провели представники Комітету виборців України 21 лютого в Києві. На заході обговорили питання змін у Виборчому кодексі, фактичного старту місцевих виборів, активності політичних сил на місцях, ключових тенденцій у регіонах.

Як пройшли перші місцеві вибори в ОТГ Рівненщини 30 червня

Видача виборцям бюлетенів без пред’явлення необхідного для цього документа – це порушення найчастіше фіксували представники Рівненського КВУ, спостерігаючи за виборами в об’єднаних територіальних громадах області 30 червня.

У Києві КВУ дало оцінку ходу виборчого процесу

27 червня в Києві відбулася прес-конференція: «Оцінка КВУ ходу виборчого процесу». Під час заходу було презентовано попередні висновки КВУ щодо оцінки ходу виборчого процесу на позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року.

 1 2 3 »  Кінець