Представники Партії регіонів не змогли довести у суді бездіяльність ОВК № 157

3 жовтня 2007 року уповноважена особа Партії регіонів у виборчому окрузі № 157 (центр м. Сарни) Александрович Г.Б., подав адміністративний позов до Рівненського окружного адміністративного суду. Позовні вимоги стосувалися неправомірної бездіяльності ОВК № 157 щодо проведення підрахунку голосів виборців у частині непроведення перерахунку виборчих бюлетенів визнаних окремими ДВК недійсними.

Проблеми підготовки до виборів 30 вересня обговорили сьогодні в Рівному

Відсутність телефонного зв'язку і сейфів, ротації членів комісій на виборчих дільницях, неактивність громадян щодо перевірки себе у списках виборців та відповідно погана якість цих списків - такі основні проблеми в ході підготовки до дострокових парламентських виборів 30 вересня виявили спостерігачі Рівненського Комітету виборців України в області на сьогодні.

Рівненський КВУ проводить правову просвіту виборців

Низький рівень правових знань як виборців, так і членів виборчих комісій вважає однією з найбільших проблем підготовки до дострокових парламентських виборів 30 вересня 2007 року голова правління Рівненського КВУ Олексій Горецький.

Рівненське КВУ проводив тренінги для членів ДВК області

21 навчальний тренінг для близько 2800 членів дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року провели впродовж минулого тижня в усіх районних центрах Рівненської області, а також містах Рівному та Кузнецовську, фахівці РОГО „Комітет виборців України".

На Рівненщині РОГО КВУ проводить навчальні тренінги для членів ДВК

Перші навчальні тренінги для членів дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року в Дубному, Дубровиці та Зарічному розпочали проводити сьогодні представники Рівненської обласної громадської організації „Комітет виборців України".

Рівненське КВУ сприятиме проведенню чесних та прозорих виборів в області

Сприятиме проведенню вільних, чесних та прозорих позачергових парламентських виборів 2007 року на Рівненщині РОГО „Комітет виборців України" в ході реалізації проекту „Право на вільний вибір - основа демократичної держави".