Рівненський КВУ проводить правову просвіту виборців

Низький рівень правових знань як виборців, так і членів виборчих комісій вважає однією з найбільших проблем підготовки до дострокових парламентських виборів 30 вересня 2007 року голова правління Рівненського КВУ Олексій Горецький.

Рівненське КВУ проводив тренінги для членів ДВК області

21 навчальний тренінг для близько 2800 членів дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року провели впродовж минулого тижня в усіх районних центрах Рівненської області, а також містах Рівному та Кузнецовську, фахівці РОГО „Комітет виборців України".

На Рівненщині РОГО КВУ проводить навчальні тренінги для членів ДВК

Перші навчальні тренінги для членів дільничних виборчих комісій на виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року в Дубному, Дубровиці та Зарічному розпочали проводити сьогодні представники Рівненської обласної громадської організації „Комітет виборців України".

Рівненське КВУ сприятиме проведенню чесних та прозорих виборів в області

Сприятиме проведенню вільних, чесних та прозорих позачергових парламентських виборів 2007 року на Рівненщині РОГО „Комітет виборців України" в ході реалізації проекту „Право на вільний вибір - основа демократичної держави".