Громадські активісти Рівненщини вчилися маркетингу в соціальних мережах

Як написати ефективний пост? Як просувати свою сторінку? Як спілкуватися в соцмережах, щоб досягти потрібного результату? Як створювати події, на які приходитимуть люди? Відповіді на ці запитання дізнавалися активісти Рівненщини.


 

 
Фахівці РОГО «Комітет виборців України» 29 листопада в Рівному влаштували для них тренінг «SMM у діяльності організацій громадянського суспільства». Він базувався на практичних завданнях. Таким чином, учасники заходу працювали над просуванням тих проектів і тем, які обрали заздалегідь. Щоб краще зрозуміти суть маркетингу в соціальних мережах, активісти, працюючи в групах, з’ясовували, чого саме вони хотіли б досягти за допомогою SMM у своїх організаціях.

 


«Це найлегший спосіб вступити в комунікацію зі споживачами певного продукту, в тому числі інформаційного. Учасники тренінгу говорили про необхідність популяризації їх організації чи проекту. Про те, що потрібно залучати цікаву для них аудиторію і вміти утримати її. Однак, насправді, перше завдання SMM – створення лояльного до організації середовища», - пояснив тренер Сергій Штурхецький.

 


Учасники тренінгу складали календарний план заходів, за допомогою яких вони досягатимуть поставлених цілей, використовуючи маркетинг у соціальних мережах.

 


«Я зрозуміла, що SMM – це універсальний інструмент, який можна використовувати в просуванні найрізноманітніших проектів та продуктів. Різниця лише в креативності підходу», - поділилася враженнями від тренінгу його учасниця Василина Дротяк.


«Ми організували для активістів тренінг на цю тему саме через її актуальність. Такий інструмент, як SMM здатний підсилити потенціал громадських організацій і сприяти їх розвитку та покращенню іміджу», - зазначив заступник директора Рівненського КВУ Святослав Дубов.


Тренінг організований РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

 

Більше фото із заходу тут

Інформаційний відділ РОГО КВУ