Конкурс на участь у проекті «Розвиток громад, що заснований на правах людини» для громад Рівненської області

РОГО «Комітет виборців України» оголошує конкурс на участь у проекті «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини» для ОТГ Рівненської області. Дві громади, що будуть відібрані до участі в проекті, отримають міні-гранти для впровадження ініціатив, пов’язаних з правами людини.


Крім цього та низки навчальних заходів, у рамках проекту експерти допоможуть відібраним ОТГ розробити план впровадження в діяльності місцевої влади підходу, що базується на правах людини, для розвитку цих громад.

 
Умови участі та порядок формування команди від громади для участі в проекті:


- До складу команди мають увійти 8 учасників: 4 представники місцевої влади, що приймають рішення, або ж впливають на прийняття рішень; 4 представники громади (активісти, освітяни, молодь, журналісти).


- Команда має бути готовою в повному складі взяти участь у триденному навчальному тренінгу в червні-липні цього року (дата буде уточнена пізніше).


- Команда має бути готовою провести інформаційно-просвітницький публічний захід про цілі проекту в громаді.


- Команда має розробити проект (за консультаційної підтримки експертів), цільовою групою якого можуть бути вразливі групи населення (молодь, діти, жінки, літні люди, учасники АТО, сім’ї загиблих в АТО, національні меншини та інші).


- Команда має бути спроможною відзвітувати про фінансову та змістовну діяльність у рамках підтриманого проекту.


- Команда отримає міні-грант для реалізації проекту, максимальний розмір якого становить 20 000 грн. Діяльність за проектом необхідно буде реалізувати впродовж трьох місяців.


До участі в проекті запрошуються сформовані команди - представники ОТГ Рівненської області, які готові діяти на користь і розвиток своєї громади та реалізувати міні-проекти з просування стандартів і принципів прав людини в порядок денний життя громади.


Щоб стати учасником проекту «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини» потрібно:


- заповнити аплікаційну форму за посиланням не пізніше 18 травня 2019 року;


- переконатися, що Ваша заявка прийнята.


Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 25 травня 2019 року.


Цілі проекту:


1. Навчально-практична підготовка представників місцевої влади та громадянського суспільства 2 територіальних громад Рівненської області.


2. Розробка та проведення пілотних заходів моніторингу у 2 територіальних громадах, підготовки за його результатами щонайменше 2 планів імплементації прав людини в розвитку місцевої громади.


3. Підтримка місцевих ініціатив з впровадження підходу, що заснований на правах людини у 2 громадах, які беруть участь у проекті.


4. Поширення практики застосування підходу, що заснований на правах людини у розвитку місцевої громади.


5. Збільшення кількості ОТГ у Рівненській області, які забезпечують широку участь у прийнятті рішень, принципи рівності, недискримінації, демократичного врядування, а також стандарти прав людини в повсякденному формуванні місцевої політики.


Загалом цей пілотний проект реалізовуватимуть члени Мережі хабів громадянського суспільства у 4 областях України: Кіровоградській, Львівській, Рівненській та Чернігівській.


На Рівненщині ініціатива впроваджується РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Контактні особи для додаткової інформації про проект та умови участі:


Тетяна Кушнірук: (067) 356 48 47, tetyanakushniruk@gmail.com


Святослав Дубов: (050) 101 76 89, sv_dubov@ukr.net

Інформаційний відділ РОГО КВУ