Конкурс публічних звітів (річних звітів) про діяльність за 2017 рік організацій громадянського суспільства

Творчий центр ТЦК оголошує V національний конкурс публічних звітів (річних звітів) про діяльність ОГС.


Мета конкурсу – заохочувати належний рівень прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства (ОГС), сприяти підвищенню рівня довіри суспільства до діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій.


Завдання конкурсу:


- стимулювати активність ОГС в підготовці та оприлюдненні публічних звітів про власну діяльність;


- стимулювати активність ОГС з сіл, селищ та малих міст;


- виявити і підтримати кращі практики підготовки й оприлюднення річних звітів ОГС;


- покращити професійні навички ОГС у підготовці й оприлюдненні річних звітів.


Конкурс проводиться спільно з ПРООН в межах проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Організатори конкурсу виходять з того, що звіт про діяльність організації громадянського суспільства - це достовірний публічний документ, завдяки якому організація повідомляє про результати своєї діяльності, свої досягнення та успіхи, джерела та видів доходів, напрямки витрат ресурсів.


До участі у конкурсі запрошуються громадські об’єднання та благодійні організації, громадські спілки, які є офіційно зареєстровані відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання», Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».


Для участі у конкурсі ОГС має подати заявку, що включає:


- Заявка учасника (Додаток 1 до цього Положення про конкурс);


- публічний звіт про діяльність за період до 31 грудня 2017 року у розширенні .pdf (РОЗМІР ФАЙЛУ НЕ ПОВИНЕН ПЕРЕВИЩУВАТИ 5 МБ);


- письмовий дозвіл розміщувати інформацію про ОГС та її публічний звіт на сайті ТЦК, а також використовувати інформацію про організацію. Такий дозвіл має бути складений на офіційному бланку ОГС та підписаний уповноваженою особою (керівником).


Заявка на участь у конкурсі, що включає всі перераховані вище документи, має бути надіслана електронною поштою на адресу office@ccc.kiev.ua до 23:59 15 квітня 2018 року.

 

Переможці конкурсу будуть визначені у трьох категоріях:


1-а категорія – організації громадянського суспільства із річним бюджетом понад 1 млн грн;


2-а категорія - організації громадянського суспільства із річним бюджетом до 1 млн грн;


3-а категорія – організації громадянського суспільства, які зареєстровані та діють в селах, селищах та малих містах (населення таких міст не перевищує 50 тис жителів).


За результатами оцінювання буде визначено три переможця у кожній категорії. Переможцям у своїй категорії буде вручені призові сертифікати на суму відповідно та дипломи переможця:


1-ше місце - на суму 6000,00 грн.;


2-ге місце - на суму 5000,00 грн.;


3-тє місце - на суму 4000,00 грн.

 


Де отримати додаткову інформацію:


У разі виникнення будь яких питань щодо умов Конкурсу, Ви можете звернутися до Наталії Купрій, менеджера проектів ТЦК, електронною поштою: office@ccc.kiev.ua або телефоном (044) 574-64-11.


Річні звіти РОГО «Комітет виборців України»