Любителів дебатів запрошують у Рівне позмагатися в темі про рівні рівності

Дебатний турнір на тему «Рівні рівності» проведуть 8 грудня в Рівному. Основою для пошуку суперечливих тверджень, теорій та аргументів, які під час гри використовуватимуть дебатери, стане документальний фільм про права людини.


Дебати відбуватимуться в так званому британсько-парламентському форматі. Це означає, що на одному майданчику (в одному «румі») гратиме 4 команди – дві команди «уряду» і дві - «опозиції». Кожна з них відстоюватиме задану позицію. Ну а хто був більш переконливим і наводив вагоміші аргументи, вирішуватимуть судді.

 
Для переможців передбачений призовий фонд.


Загалом участь у дебатному турнірі «Рівні рівності» братиме 12 команд (а це 24 людини). Вони відіграють 3 раунди за трьома темами (резолюціями), підготованими на основі фестивального фільму.


До участі запрошуються охочі, незалежно від віку, статусу та місця проживання. Однак варто поквапитися, адже кількість місць обмежена. Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватися (дедлайн - 2 грудня). Кількість місць обмежена - 24 учасники.


Проведення турніру заплановане на 8 грудня. Він відбуватиметься в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (м. Рівне, вул. Короленка, 6) і триватиме з 10:00 до 16:00.


«Такий формат, як дебатні турніри, зараз актуальний і популярний. Бо це можливість «прокачати» себе. Адже при цьому формуються навички вести перемовини, шукати переконливі аргументи, мислити аналітично. І саме під час дебатів всьому цьому вчишся комплексно, - пояснює Оксана Конончук, голова Рівненського осередку Федерації дебатів України. - Крім того, такий формат дає можливість справді глибоко подивитися на проблему, до того ж, розглянути її всебічно. А це дуже важливо, в тому числі якщо йдеться про захист прав людини».


Організатори заходу: Рівненський осередок Федерації Дебатів України та Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України».


Дебатний турнір відбуватиметься в рамках проведення 15-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Рівненській області.


Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

Мандрівний фестиваль Docudays UA 2018 в Рівненській області

Інформаційний відділ РОГО КВУ