На Рівненщині опитали мешканців об’єднаних громад щодо питань безпеки

В травні-червні 2018 року фахівці РОГО «Комітет виборців України» провели опитування мешканців 8 об’єднаних територіальних громад Рівненської області. Їх метою було визначити безпекові проблеми в громаді, а також виміряти рівень зацікавленості місцевих мешканців щодо участі в процесах їх вирішення.


Опитування є однією зі складових комплексного дослідження, що стане основою для подальшої розробки і впровадження безпекових заходів. Крім нього, в цих громадах впродовж квітня-червня провели 16 фокус-груп. Їх метою було дослідити бачення місцевої влади щодо страхів, ризиків, факторів, що впливають на безпеку їх життя і здоров’я в громаді.


На основі отриманих результатів експерти організації допоможуть місцевим органам влади підвищити спроможність, направлену на вирішення проблем і зниження ризиків громадської, пожежної, екологічної, продовольчої та інших безпек.


Результати опитування мешканців Боремельської ОТГ


Результати опитування мешканців Бугринської ОТГ


Результати опитування мешканців Демидівської ОТГ


Результати опитування мешканців Деражненської ОТГ


Результати опитування мешканців Клесівської ОТГ


Результати опитування мешканців Локницької ОТГ


Результати опитування мешканців Привільненської ОТГ


Результати опитування мешканців Смизької ОТГ


Опитування проводилися в рамках проекту «Створення безпечного середовища для людей в об’єднаних громадах Рівненщини», який реалізовує РОГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Інформаційний відділ РОГО КВУ