Оголошення VI національного конкурсу публічних звітів (річних звітів) про діяльність ОГС за 2018 рік

Мета конкурсу – заохочувати належний рівень прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства та сприяти підвищенню рівня довіри суспільства до їх діяльності.


Завдання конкурсу:

 
- стимулювати активність ОГС в підготовці та оприлюдненні публічних звітів про власну діяльність;


- стимулювати активність ОГС з ОТГ, селищ та малих міст;


- виявити і підтримати кращі практики підготовки й оприлюднення річних звітів ОГС;


- покращити професійні навички ОГС у підготовці й оприлюдненні річних звітів.


До участі у конкурсі запрошуються ОГС (громадські об’єднання, громадські спілки, благодійні організації).


Для цього ОГС має подати заявку, що включає:


- заявка учасника (Додаток 1 до цього Положення про конкурс);


- публічний звіт про діяльність до 31 грудня календарного 2018 р. включно у розширенні .pdf (РОЗМІР ФАЙЛУ НЕ ПОВИНЕН ПЕРЕВИЩУВАТИ 5 МБ);


- письмовий дозвіл розміщувати інформацію про ОГС та її публічний звіт на сайті ТЦК, а також використовувати інформацію про організацію. Такий дозвіл має бути складений на офіційному бланку ОГС та підписаний уповноваженою особою (керівником).


За результатами оцінки будуть визначені переможці 1-3 місць у кожній категорії. Переможцям у всіх категоріях будуть вручені призові сертифікати та відзнаки.


Заявка на участь у конкурсі, що включає всі перераховані вище документи, має бути надіслана електронною поштою на адресу 2019report@ccc.kiev.ua до 23:59 30 серпня 2019 року.


Де отримати додаткову інформацію:


У разі виникнення будь яких питань щодо умов Конкурсу, Ви можете звернутися до Вадима Андрієнка, асистента проектів ТЦК, електронною поштою: 2019report@ccc.kiev.ua або телефоном (044) 574-64-11.