Оголошення конкурсу фотографій «ЕкоРівненщина»

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» спільно з ГО «Екоклуб» у рамках проведення 14-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині проводить конкурс фотографій «ЕкоРівненщина».


Мета конкурсу
- привернути увагу влади та мешканців Рівненської області до негативних впливів людської діяльності на довкілля в регіоні, а також сприяти вирішенню місцевих екологічних проблем.


Строки проведення
Конкурс проводиться в період з 27 листопада до 15 грудня 2017 року.


Оголошення переможців відбудеться 19 грудня 2017 року.


Учасники Конкурсу
Учасником конкурсу може бути будь-яка особа, яка проживає (навчається, працює) в Рівненській області. Вікових обмежень немає.


Вимоги до конкурсних робіт
1. Робота повинна мати 2 складові: фотографію і супровідний текст, що розповідають про шкідливий вплив людської діяльності на довкілля в Рівненській області (причини та наслідки забруднення) та/або показують шляхи вирішення екологічних проблем.


2. Фотографія має бути зроблена на території Рівненської області не раніше 1 вересня 2017 року.


3. Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально. У разі наявності підтвердженої інформації, що фотографія була виконана іншою особою, аніж тією, яка її надіслала, робота буде дискваліфікована і знята з конкурсу.


4. До участі в конкурсі допускаються фотографії, зроблені як професійною фотоапаратурою, так і любительською, або ж смартфоном чи іншим гаджетом з функцією фотографування.


Критерії оцінки конкурсних робіт
Оцінювання робіт здійснюватиметься за такими критеріями:


- тематична відповідність фотографії;


- актуальність показаної на ній проблеми;


- значимість проблеми за її масштабами;


- наявність у супровідному тексті, який пояснює проблему, можливих шляхів її вирішення;


- якість фотографії.


Подання робіт на конкурс
Всі конкурсні роботи (фотографію і супровідний текст) необхідно надсилати електронною поштою на адресу РОГО «Комітет виборців України»: cvurivne@cvu.rv.ua.


Прийом конкурсних робіт проводиться до 15 грудня 2017 року включно до 14:00 (час отримання листа на пошту організації). Фотографії, які прийдуть пізніше зазначеного часу, не допускаються до участі в конкурсі.


Від одного учасника можна надіслати не більше 3 робіт.


В листі також потрібно вказати свої прізвище, ім’я, по батькові; вік; контактний номер телефону; місце проживання (або знаходження).


Виставка конкурсних робіт
Всі роботи, які надійдуть на конкурс у встановлені строки, будуть публічно оприлюднені на сторінці РОГО «Комітет виборців України» в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/CVURivne/) та на офіційному сайті організації www.cvu.com.ua.


Організатор Конкурсу має право на подальше використання поданих робіт.


Підведення підсумків Конкурсу
Для оцінки робіт і визначення переможців буде утворена конкурсна комісія, до складу якої увійдуть представники органів влади, екоактивісти та правозахисники.


Також на сторінці РОГО «Комітет виборців України» в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/CVURivne/) буде організовано відкрите голосування за роботи вподобаннями («лайками»). Під вподобанням буде вважатися будь-яка із 6 емоцій, доступних на сьогодні у Facebook. Голосування триватиме з 15 грудня (з 16:00) до 18 грудня (до 21:00).


Нагородження переможців
За результатами рішення конкурсної комісії автори 5 найкращих робіт отримають грошові винагороди:


– 400 грн. (1 місце);


– 300 грн. (2 місце);


– 200 грн. (3 місце);


– 150 грн. (4 місце);


– 100 грн. (5 місце).


За результатами голосування в соціальній мережі Facebook заохочувальні брендові призи від РОГО «Комітет виборців України» та ГО «Екоклуб» отримають 5 робіт, які наберуть найбільшу кількість вподобань.


Спосіб отримання переможцями своїх винагород буде визначений додатково з кожним індивідуально.


Організатор Конкурсу має право одноосібно змінювати умови конкурсу та вносити зміни в порядок нагородження переможців.

Інформаційний відділ РОГО КВУ