Представниць ОТГ Рівненщини вчили правильно готувати проекти

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека спільно з РОГО «Комітет виборців України» в четвер, 25 травня, провели тренінг «Підготовка проектів і програм, спрямованих на розвиток ОТГ» для представниць об’єднаних територіальних громад Рівненщини.


На початку навчання, яке проводив директор Рівненського КВУ Олексій Горецький, представниці ОТГ ознайомилися із загальною структурою заявки на отримання міжнародної технічної допомоги в Україні та розглянули приклади форм заявок у різних донорів.

 


Після цього учасниці тренінгу вчилися правильно визначати й обґрунтовувати проблему проекту, формулювати його мету і завдання, планувати діяльність, проводити моніторинг та оцінку, формувати бюджет.


Навчання було побудоване так, що кожен із зазначених теоретичних блоків закріплювався виконанням завдань у групах. Теми для практичної роботи учасниці визначали самі, враховуючи реалії і потреби своїх громад.

 


Також під час тренінгу була презентована гра «Світ громад». Це – перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи. Перш за все, гра задумана і розроблена як інструмент навчання (в тому числі і самонавчання) для людей, яким не байдужий розвиток своїх громад.

 


Загалом у заході взяли участь представниці (переважно бібліотекарі) з Бугринської, Клесівської, Миляцької, Мирогощанської, Привільненської, Смизької ОТГ Рівненської області.

 

Більше фото

Інформаційний відділ РОГО КВУ