Програма сприяння громадській діяльності «Долучайся!» презентує свою діяльність у м. Рівне

Програма сприяння громадській діяльності «Долучайся!» запрошує організації громадянського суспільства, представників преси та місцевої влади та інші зацікавлені сторони Рівненської області відвідати презентацію своєї діяльності, яка відбудеться 12 травня у місті Рівному. Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.


Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери й види її діяльності, а також буде окреслено план першого року роботи. Громадські організації матимуть можливість зустрітися з членами команди «Долучайся!» та отримати відповіді на свої запитання.


Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Пакт сприятиме підвищенню рівня громадянської освіти; розбудові ефективних національних, регіональних та місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; підвищенню організаційної спроможності партнерських ОГС; розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ. Програма надаватиме підтримку у вигляді грантів українським національним, регіональним та місцевим організаціям та коаліціям, а також новоствореним ОГС, незареєстрованим групам та неформальним громадянським ініціативам.


Для участі в заході просимо попередньо зареєструватися за посиланням.


Учасникам презентації з інших населених пунктів Рівненської області, крім Рівного, буде компенсований проїзд: квитки на автобус/маршрутку в обидві сторони.


Презентація відбудеться 12 травня 2017 року з 13:00 до 15:00 за адресою: конференц-зала готелю «Мир», вул. Міцкевича, 32.


Пакт Інк. - міжнародна неурядова організація що працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я.

Інформаційний відділ РОГО КВУ