Стан організацій громадянського суспільства у Рівненській області (опитування)

РОГО «Комітет виборців України» проводить опитування представників громадянського суспільства Рівненської області, яке допоможе визначити основні виклики, які постали перед громадським сектором в Україні та визначатиме шляхи його подальшого розвитку, з урахуванням особливостей регіонів.


Така інформація стане важливою частиною для підготовки комплексного аналітичного звіту, який відображатиме особливості діяльності громадянського суспільства Рівненської області. У свою чергу цей звіт буде однією зі складових для формування Національного плану дій «Порядок денний громадянського суспільства України».


Тому просимо Вас виділити 10-15 хвилин свого часу та заповнити нашу анкету за цим посиланням.


Заздалегідь вдячні за виділений час! Ми щиро цінуємо Вашу допомогу!


Опитування в Рівненській області організоване ГС «Мережа хабів громадянського суспільства України» в партнерстві з РОГО «Комітет виборців України» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст анкети не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Інформаційний відділ РОГО КВУ