У 8 ОТГ Рівненщини досліджували бачення місцевої влади щодо безпекових проблем у своїх громадах

16 фокус-груп у 8 об’єднаних територіальних громадах із 6 районів Рівненської області провели фахівці Рівненського КВУ впродовж квітня-червня. Їх метою було дослідити бачення місцевої влади щодо страхів, ризиків, факторів, що впливають на безпеку їх життя і здоров’я в громаді.


За цей час експерти відвідали Бугринську ОТГ Гощанського району, Боремельську і Демидівську ОТГ Демидівського району, Деражненську ОТГ Костопільського району, Клесівську ОТГ Сарненського району, Локницьку ОТГ Зарічненського району, Привільненську і Смизьку ОТГ Дубенського району.

 


Крім фокус-груп, на завершальному етапі також проведення окремого опитування мешканців зазначених 8 громад на цю тему.

 


Ці дослідження стануть основою для подальшої розробки і впровадження безпекових заходів, направлених на поліпшення ситуації в громадах із залученням усіх зацікавлених сторін. Тобто, експерти допоможуть місцевим органам влади підвищити спроможність, направлену на вирішення проблем і зниження ризиків громадської, пожежної, екологічної, продовольчої та інших безпек.

 


Згадані 8 громад є учасниками пілотного проекту «Створення безпечного середовища для людей в об’єднаних громадах Рівненщини». Його реалізовує РОГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Мета – сприяння ОТГ у визначенні їх пріоритетів у сфері безпеки та створенні на місцях систем запобігання і реагування на безпекові виклики.

 


Більше фото з проведених фокус-груп тут

Інформаційний відділ РОГО КВУ