У трьох новостворених об’єднаних громадах Рівненщини відбулись перші вибори

У неділю, 31 липня в трьох об’єднаних територіальних громадах Рівненщини – Смизькій Дубенського району, Висоцькій Дубровицького району та Пісківській Костопільського району відбулись перші вибори голів та депутатів місцевих рад. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.


За результатами голосування головою Смизької селищної об’єднаної територіальної громади обрано Пахалюка Миколу Сергійовича, який до обрання був головою Смизької селищної ради. Серед трьох претендентів його кандидатуру підтримали 1269 виборців із 3101, що взяли участь у голосуванні, або 40,92%.


Головою Висоцької сільської об’єднаної територіальної громади обрано Гуру Людмилу Федорівну, яка була головою Висоцької сільради. Серед трьох претендентів її кандидатуру підтримали 723 виборці із 1823, що взяли участь у голосуванні, або 39,66%.


Головою Пісківської сільської об’єднаної територіальної громади обрано Ярмольчука Василя Володимировича, який був головою Пісківської сільської ради. Серед шести претендентів на посаду голови, його кандидатуру підтримали 645 виборців із 1151, що взяли участь у голосуванні, або 56,4%.


Всі обрані голови – безпартійні.


Нагадаємо, що наразі фахівці Комітету виборців України проводять просвітницькі лекції для жителів об’єднаних територіальних громад Рівненщини в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», що реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з ЦВК, за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.


Такі навчання відбулися минулого тижня саме в цих трьох громадах, де в неділю пройшли вибори, а також у с. Локниця Зарічненського району. А вже завтра аналогічні заходи відбудуться в селах Козин і Жовтневе Радивилівсього району.


Вибори до місцевих рад у Локницькій та Козинській сільських ОТГ заплановані на 28 серпня.

Інформаційний відділ РОГО КВУ
Сайт Рівненської обласної ради