В Острозі покажуть «Зворотний бік усього»

Відкритий показ фільму «Зворотний бік усього» в рамках 15-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA проведуть 12 грудня в Острозі.


Зачинені двері у белградській квартирі відділяли одну родину від її минулого протягом більш ніж 70 років – йдеться в анотації до стрічки. Коли режисерка починає інтимну розмову зі своєю матір’ю, політична лінія розколу, що проходить по їхньому дому, оприявнює сім’ю та країну, яку переслідує її історія. Хроніки родини у Сербії перетворюються на яскравий портрет активіста в часи великих заворушень, піднімаючи питання про обов’язок кожного покоління боротися за своє майбутнє.

 
Кінопоказ відбудеться в Національному університеті «Острозька академія» за адресою: м. Острог, вул. Семінарська, 2, аудиторія П-5.


Початок – о 15:30.


Запрошуємо всіх зацікавлених на перегляд фільму. Вхід – вільний.


Цей показ стане завершальним у рамках цьогорічного фестивалю на Рівненщині.

 


Регіональним координатором 15-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Рівненській області є РОГО «Комітет виборців України».


Фестиваль – неполітичний і некомерційний.


Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

Мандрівний фестиваль Docudays UA 2018 в Рівненській області (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Інформаційний відділ РОГО КВУ