В Рівненському КВУ – новий склад правління і стратегічний план діяльності організації

Нещодавно в РОГО «Комітет виборців України» відбулися Загальні збори організації, де був обраний новий склад Правління.


Так, головою правління була обрана Руслана Стасюк, виконавчий директор Західноукраїнської регіональної непідприємницької громадської організації «Волинський ресурсний центр». До цього вона була заступником голови правління Рівненського КВУ. А новим заступником голови правління став Олександр Поліщук, головний бухгалтер ТзОВ «Вік-Експо», ТОВ «Вік-Кар» і громадської організації «Спілка водіїв». Новим членом правління стала Тетяна Голубока, адвокат Правової асоціації «Паритет».


Ознайомитися зі складом Правління можна на сайті Рівненського КВУ у відповідному розділі.


Нагадаємо, що попередній голова правління організації Вячеслав Свірець склав свої повноваження влітку цього року у зв’язку з переходом на державну службу. Наразі він працює в Генеральній прокуратурі України начальником управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи.


До слова, ще в травні 2015 року була змінена система управління організації. Зокрема, були затверджені зміни до Статуту, обране нове Правління та Наглядова рада з числа осіб, не пов’язаних з менеджментом організації, які поділяють її бачення та цінності і мають високий суспільний авторитет у регіоні. Таким чином, в організації з’явився виборний колегіальний орган керівництва (Правління), відокремлений від менеджменту організації (Секретаріату), який впливає на прийняття рішень розвитку організації стратегічного характеру.


Тоді ж директором організації був призначений Олексій Горецький, який до реформування структури був головою правління. На цій посаді він продовжує працювати в Рівненському КВУ і на сьогодні.


Після затвердження нової редакції Статуту була розроблена нова структура Секретаріату, що відповідає його положенням і менеджменту організації та кращим практикам доброго врядування для громадських організацій.


Крім того, на останніх зборах був затверджений Стратегічний план діяльності організації на 2016-2018 роки. Коротко з основними напрямами роботи Рівненського Комітету виборців можна ознайомитися на сайті організації в розділі «Структура і діяльність».

Інформаційний відділ РОГО КВУ