В Рівному активістів вчитимуть як відстоювати інтереси та просувати свої ініціативи

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на тренінг «Адвокація: як відстоювати інтереси та просувати ініціативи ОГС», який відбуватиметься в Рівному 15 листопада 2018 року.


На заході активісти отримають відповідь на питання, що таке адвокація та як її можна застосувати в своїй громадській діяльності. Тренери покажуть учасникам навчання на життєвих прикладах, чому без комплексної адвокації – ніяк. Також під час виконання практичних завдань пояснять типові помилки просування і лобізму в громадській діяльності.

 
До участі в тренінгу запрошуємо активістів, представників ініціативних груп, громадських організацій з Рівненської області.


В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.


Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – середа, 14 листопада, до 12:00.


Захід проходитиме в Рівному орієнтовно з 9 до 17 години.


Детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише відібраним учасникам.


Участь у навчанні – безкоштовна.


Організатори забезпечують проїзд (відшкодовується за лише наявності квитків) та харчування, а також навчальні матеріали.


Якщо у Вас виникають додаткові питання, пишіть електронну адресу організації: cvurivne@gmail.com, або телефонуйте: 067 356 48 47.


Якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, заповніть, будь-ласка, анкету.


Тренінг проводитиметься РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Інформаційний відділ РОГО КВУ