В Рівному обговорять питання поліпшення комунікації місцевої влади і партій з виборцями

В п’ятницю, 5 травня, відбудеться обговорення питань співпраці Рівненської міської ради, місцевих осередків політичних партій та громадських об’єднань щодо поліпшення умов для організації роботи депутатів Рівнеради з виборцями та розвитку інших форм громадської взаємодії в Рівному.


Зокрема, під час заходу обговорюватиметься питання можливості створення і функціонування «громадського центру» для сприяння в організації роботи політичних партій з виборцями, проведення публічних і навчальних заходів для членів партій, а також різних активностей організаціями громадянського суспільства, в тому числі щодо більш якісного вироблення рішень органів місцевого самоврядування міста Рівного.


Також на заході буде представлений та обговорений проект Меморандуму щодо такої співпраці і подальших кроків щодо реалізації окреслених завдань.


До участі запрошуються представники політичних партій, місцевої влади, ЗМІ та громадськості.


Спікери:


- Сергій Паладійчук, секретар Рівненської міської ради;


- Олексій Горецький, директор РОГО «Комітет виборців України».


Громадське обговорення буде проведене 5 травня 2017 року в Рівненському будинку вчених (м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх) і розпочнеться о 10:30.


Захід відбудеться в рамках проекту «Моніторинг прозорості надання державної підтримки політичним партіям», який реалізовується ВГО «Комітет виборців України» у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки Уряду Канади.

 

В Рівному експерти висловили свої пропозиції щодо зменшення рівня політичної корупції

Інформаційний відділ РОГО КВУ