В Рівному поділяться правовими секретами кадрового менеджменту в діяльності ОГС

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на тренінг «Правові секрети кадрового менеджменту в діяльності ОГС», який відбуватиметься в Рівному 17 січня 2019 року.


На заході активісти отримають відповіді на питання, як правильно укладати договори найму чи надання послуг, які особливості сплати податків, як уникнути юридичних помилок в організації кадрового менеджменту, як залучати персонал до діяльності ОГС на умовах трудового договору або договорів ЦПХ, які особливості перевірок діяльності ОГС контролюючими органами в 2019 році та інші.

 
До участі в навчанні запрошуємо активістів, представників ініціативних груп, громадських організацій з Рівненської області.


В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації. 7 учасників, які першими зареєструються і відповідно прийдуть на захід, отримають подарунок.


Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – середа, 16 січня, до 12:00.


Захід проходитиме в Рівному орієнтовно з 9 до 17 години.


Детальна програма та логістика надсилатиметься лише відібраним учасникам.


Участь у навчанні – безкоштовна.


Організатори забезпечують проїзд (відшкодовується за лише наявності квитків) та харчування, а також навчальні матеріали.


Якщо у Вас виникають додаткові питання, пишіть електронну адресу організації: cvurivne@gmail.com, або телефонуйте: 067 356 48 47.


Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть, будь-ласка, анкету.


Тренінг проводитиме РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Інформаційний відділ РОГО КВУ