В Рівному проведуть тренінг-презентацію з організаційного розвитку для громадських активістів

Як, маючи однодумців, які хочуть впроваджувати позитивні зміни в своїй громаді, ефективно реалізовувати свої ідеї? Як цю групу людей перетворити в потужну громадську організацію і чому це варто робити? Як і чому громадським активістам потрібно працювати над своїм розвитком, аби ефективніше реалізовувати свої проекти?


Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати від час тренінгу-презентації «Організаційний розвиток – основа успішності та конкурентності ОГС», який відбудеться в Рівному в четвер, 2 листопада.


Зокрема, під час цього заходу переможці двох конкурсів проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» з Рівненщини та Волині поділяться своїм практичним досвідом впровадження окремих аспектів організаційного розвитку в своїх організаціях та ініціативних групах. Окремо про свій досвід у цій сфері розкажуть і представники організації-хабу в Рівненській області – РОГО «Комітет виборців України».


Також на тренінгу презентують посібник «Про організаційний розвиток простою мовою», виданий проектом Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».


Крім того, учасники заходу візьмуть участь в обговоренні «Курсу з організаційного зростання» для ОГС та ініціативних груп, висловлять свої пропозиції щодо бачення, потреб та подальших кроків.


Запрошуємо до участі представників громадських об’єднань, ініціативних груп та ЗМІ.


Для участі в тренінгу-презентації потрібно заповнити анкету за посиланням.


Крайній термін подання заявок на участь у заході – середа, 1 листопада, до 15:00.


Детальна програма та логістика надсилатиметься зареєстрованим учасникам.


Участь у тренінгу – безкоштовна. Організатори забезпечують проїзд та харчування, а також навчальні матеріали.

Інформаційний відділ РОГО КВУ