В Рівному розкажуть про стан реалізації судової реформи

Які райони Рівненщини ризикують залишитися без суддів і які вже без них? Чим це загрожує місцевим мешканцям? Як надовго може затягнутися розгляд справ? Наскільки публічно в області проводять судові засідання? Чи дотримується право громадян на їх фото- та відеофіксацію?


Відповіді на ці та інші запитання можна буде почути під час прес-конференції Комітету виборців України, присвяченій кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи.

 
Крім обговорення поточної ситуації в сфері судочинства, на заході презентують просвітницькі матеріали. Вони стосуються, зокрема, професійного і громадського контролю суддів, відкритості та прозорості судів, фінансової незалежності суддів та судів.


Спікери:


Микола Глотов, керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України»;


Юрій Дюг, регіональний координатор проекту «Чесно. Фільтруй суд».


Захід проходитиме 14 червня 2018 року в Рівненському будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх). Початок – 10:00.


Ця прес-конференція проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Інформаційний відділ РОГО КВУ