В Рівному розкажуть про цьогорічний кінофестиваль про права людини

16-ий Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходитиме на Рівненщині з 19 листопада по 16 грудня.


Про те, які стрічки демонструватимуть цього року та які інші заходи проводитимуть у рамках кінофестивалю розповідатимуть від час прес-конференції в Рівному:


- Олексій Горецький, директор РОГО «Комітет виборців України», регіонального координатора фестивалю в Рівненській області;


- Оксана Сальчук, начальниця Головного територіального управління юстиції в Рівненській області;


- Олексій Титаренко, керівник театру «Сонях».


Одразу після прес-конференції покажуть фільм «Без статусу. Україна». У стрічці показане життя російського громадського активіста Олексія, який живе в Україні без статусу вже чотири роки. Він тут через політичне переслідування. Незважаючи на тягарі життя без статусу, Олексій намагається працювати і бере участь у багатьох заходах проти агресії Росії в Україні. Нурхан, журналістка з Киргизстану, з весни 2018 року шукає притулку разом із трьома дітьми-підлітками. Команда «Без кордонів» допомагає їм у пошуках свободи і безпеки.


Мандрівний Docudays UА є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА, який щороку відбувається в Києві навесні. А вже з жовтня найкращі фільми фестивалю можуть переглядати мешканці 22 областей України, в тому числі Рівненської.


Прес-конференцію проведуть у вівторок, 19 листопада, в приміщенні Open Office за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 11, аудиторія №162 (головний корпус НУВГП). Початок заходу - о 14:30. Показ фільму відбудеться одразу після цього.


Запрошуємо всіх зацікавлених на презентацію та перегляд фільму. Вхід – вільний.


Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції й Королівства Нідерландів в Україні.

Інформаційний відділ РОГО КВУ