Вебінар «Правові аспекти укладення договорів у діяльності ОГС»

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації запрошує активістів громадських об’єднань до участі у вебінарі «Правові аспекти укладення договорів у діяльності ОГС».


У програмі вебінару:


• Загальні вимоги до укладення договорів у діяльності ОГС.


• Порядок укладення договорів щодо закупівлі товарів.


• Вимоги до договорів про надання послуг.


• Договір позички та договір оренди: можливості використання у діяльності ОГС.


• Наслідки недотримання вимог при укладенні договорів.


Під час вебінару буде розглянуто: правила укладення договорів у діяльності ОГС з різними контрагентами, обов’язкові та необов’язкові положення договорів, правила належного оформлення документів, які підтверджують виконання зобов’язань за договорами, інше.


Просимо усіх бажаючих не пізніше 9 жовтня (включно) зареєструватися за посиланням.


Захід відбудеться 10 жовтня 2017 року о 12:00.


Посилання на вебінар буде надіслане всім зареєстрованим учасникам на вказану при реєстрації адресу електронної пошти за декілька годин до початку заходу.


Вебінар «Правові аспекти укладення договорів у діяльності ОГС» проводиться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу та реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки.

 

Відеозапис вебінару «Правові аспекти укладення договорів у діяльності ОГС»

Інформаційний відділ РОГО КВУ