Владу в об’єднаних громадах Рівненщини вчили запобігати корупції

21 і 23 листопада в Смизькій та Крупецькій ОТГ відповідно директор Рівненського КВУ Олексій Горецький провів семінари «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікт інтересів» для голів, старост, депутатів, працівників виконкомів та інших представників цих громад.


Під час заходів їх учасників ознайомили не лише із законодавством, яке регулює питання запобігання корупції та конфліктів інтересів. Особливу зацікавленість викликали теми, де розглядали різну судову практику з цих питань, обговорювали практичні приклади з життя, а також на конкретних прикладах вчилися, як не допускати негативних проявів.

 


«Учасники семінарів – дуже позитивні, активні і зацікавлені у підвищенні рівня своїх компетенцій, – говорить Олексій Горецький. – Люди часто роблять помилки несвідомо і, як правило, через необізнаність з певними вимогами нормативних актів. Вони готові вчитися, розвиватися і просять проводити для них навчання на різні теми, які сприятимуть їхньому професійному зростанню. Люди достатньо мотивовані впроваджувати зміни на місцевому рівні і їм потрібна допомога та підтримка, в тому числі і навчальна. Тож, будемо над цим працювати далі, бо запит таких людей дуже надихає. Також хочу подякувати головам громад за хорошу організацію, а усім учасникам – за продуктивну роботу і комфортну атмосферу».

 


Семінари проводилися в межах проекту «Посилення антикорупційної спроможності місцевих громад в Україні», який реалізується ГО «Школа політичної аналітики» спільно з Комітетом виборців України у партнерстві з ГО «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Інформаційний відділ РОГО КВУ